fbpx

Jaunimas atnešė pirmąją pergalę

Dalintis:

Šeštadienį Tauragės Vytauto stadione vėl vyko Lietuvos II lygos Vakarų zonos varžybos, kuriose atgimstantis Tauragės „Tauras“ susitiko su svečiais iš Šiaulių – „Juventos 99“ komanda. Pirmajame ture tauragiškiai uostamiestyje 1:2 nusileido legendiniam Klaipėdos „Atlantui“, o šiauliečiai namuose lygiosiomis be įvarčių 0:0 sužaidė su „Šilute“. Nepaisant gana ankstaus varžybų pradžios laiko – 11 valandos, į stadioną palaikyti tauragiškių susirinko nemažai futbolo entuziastų.

„Tauro“ startinėje vienuolikėje net 5 žaidėjai buvo 19-mečiai arba jaunesni, tačiau vėliau paaiškėjo, kad būtent jaunimo meistriškumas atnešė „Taurui“ pergalę – visus 4 įvarčius įmušė jaunieji futbolininkai.

Jau rungtynių pradžioje tauragiškiai išsiveržė į priekį, kai 14-ąją minutę Paulius Trijonis įmušė kamuolį į varžovų vartus (1:0). Šiauliečiai po praleisto įvarčio suaktyvino puolimą ir 22-ąją minutę įmušė įvartį į 17-mečio Sido Mačaičio ginamus „Tauro“ vartus. Rezultatas tapo lygus (1:1). Šeimininkai nelaukė antros rungtynių pusės ir vedami dar vieno talentingo 17-mečio – Hario Ramanausko 30-ąją minutę išsiveržė į priekį (2:1), o dar po 13 minučių Hariui realizavus 11 metrų baudinį įtvirtino persvarą (3:1). Antrąją rungtynių pusę, 46-ąją minutę, į aikštę žengė Lukas Druktenis, kuris 55-ąją minutę pelnė ketvirtąjį „Tauro“ įvartį (4:1). Likusios minutės buvo tik formalumas, kadangi susikrauta persvara neleido suabejoti tauragiškių pergale, rungtynes apkartino tik 64-ąją minutę Eimantui Kairiui parodyta raudona kortelė.

Taigi pergalė 4:1 ir pirmieji 3 taškai į Tauragės „Tauro“ sąskaitą. Po 2 turų Šiaulių ekipa nukrito į 9-ąją vietą, o „Tauras“ pakilo į 4-ąją. Artimiausias varžybas tauragiškiai žais svečiuose – liepos 4 dieną Šilutėje. Į Vytauto stadioną futbolas sugrįš liepos 11 dieną, kai „Tauras“ susikaus su svečiais iš Joniškio rajono „FK Saned“ komanda.

Paskutinės varžybos teikia vilties, kad talentingų jaunųjų futbolininkų ir patyrusių „senų vilkų“ vedama Tauragės komanda gali kitą sezoną kilti į aukštesnį lygį – I lygą.