Jei pereis STT filtrą, Tauragės ligoninei vadovaus L.Indriuška

Dalintis:

Konkursą į Tauragės ligoninės direktoriaus pareigas laimėjo buvęs ligoninės vadovas Liutauras Indriuška. Iš viso dokumentus dalyvauti atrankoje pateikė penki kandidatai, laimėtojas išrinktas per keletą etapų.

Tauragės ligoninės dalininkais tapus Sveikatos apsaugos ministerijai, ligoninės vadovo atranka tapo dar skaidresnė. Atranką sudarė 2 etapai: pirmasis – komisijos, kurią sudarė trys Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, du Tauragės rajono savivaldybės atstovai ir vienas Tauragės ligoninės atstovas, atranka ir antrasis – pokalbis su meru.

Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška. TK archyvo nuotrauka

Lapkričio 10 dieną įvyko pirmasis pretendentų atrankos etapas, kurio metu buvo išrinkti 2 daugiausiai balų surinkę pretendentai. Komisija pretendentų tinkamumą eiti pareigas vertino individualiai – nuo 1 iki 10 balų. Daugiausiai balų pelnę kandidatai pateko į antrąjį atrankos etapą – pokalbį su meru.

Antrajame atrankos etape, kuris įvyko lapkričio 21 dieną, pretendentams buvo pateikiami vienodi klausimai. Pokalbio metu meras pretendentams uždavė klausimus, siekdamas įvertinti pretendento tinkamumą eiti pareigas. Kaip ir pirmojo etapo metu, pretendentai buvo vertinami balais. Susumavus visus rezultatus, atranką į viešosios įstaigos Tauragės ligoninės direktoriaus pareigas laimėjo Liutauras Indriuška.

„Pokalbio metu kandidatams buvo užduoti identiški klausimai, kurie buvo susiję su ligoninės paslaugų kokybės gerinimu ir plėtimu, darbo organizavimo efektyvumu, medicininės įrangos ir infrastruktūros valdymu ir naudojimu. Abu antrojo etapo kandidatai buvo stiprūs. L.Indriuška buvo pranašesnis už kitą kandidatą, nes turi ženkliai daugiau vadovavimo medicinos įstaigai patirties, gerai supranta medicininių paslaugų teikimo ir apmokėjimo už jas iš ligonių kasų ypatumus, žino ir supranta teisinę šios srities aplinką, yra išsamiai susipažinęs su šiuo metu vykdomos pertvarkos dokumentais ir tikslais, turi konkretų veiksmų planą ir viziją, kas turi būti padaryta jau nuo pirmos darbo dienos ligoninėje. Abiejų atrankos etapų rezultatai sutapo – tiek pirmajame, tiek antrajame etape L.Indriuška buvo tas kandidatas, kuris surinko daugiausiai balų “,– sakė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

Meras Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 17 straipsnyje nustatyta tvarka ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo konkurso laimėtojo paskelbimo kreipsis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie asmenį, siekiantį eiti įstaigos vadovo pareigas, pateikimo. Gavus informaciją iš STT bus šaukiamas Visuotinis dalininkų susirinkimas, kuriame bus tvirtinamas įstaigos vadovo paskyrimas.

Tauragės rajono savivaldybės inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą