Jonines švęsime anksčiau

Dalintis:

Pirmasis savaitgalis po karantino jau prasidėjo ir galime planuoti, kokius renginius aplankysime. O aplankyti bus ką: jau šiandien į stadioną grįžta futbolas, o rytoj Pagramančio ir Adakavo gyventojai suplanavo Jonines.

Šiandien Vytauto stadione prasidės futbolo varžybos. Susitinka FK „Tauras“ ir Šiaulių FK „Juventa 99“. Varžybos buvo numatytos 14 val., tačiau į svečius atvykstančių varžovų prašymu, žaidimo laikas paankstintas ir komandos susitiks gerokai anksčiau – 11 val. Ar palaikysite II-ojoje lygoje žaidžiantį FK „Tauras“?

Verta nepamiršti ir to, kad nuo vakar Tauragėje, Pilies aikštėje vyksta Joninių mugė. Vakar ryte prapliupęs lietus prekeivių neišgąsdino, o pasirodžius saulei link prekystalių patraukė ir gausybė tauragiškių. Iki pat 16 val. vyksianti mugė gausi, prekių asortimentas didžiulis.

Sekmadienio rytą, 11 val., Tauragėje esančiame dirbtinės dangos stadione bus įdomus reginys – futbolo vartininkų turnyras GK CUP 2020.

Kiek vėliau prasidės Joninų šventiniai renginiai. 12 val. šventinė programa startuos Adakave, kur Jonines pradės atlaidai bažnyčioje. Po mišių visų susirinkusiųjų dėmesio lauks kultūros centro styginių instrumentų „Skercino“ ansamblis su koncertine programa. 14 val. numatytas koncertas Adakavo parko vasaros estradoje. Žadama ir mugė, o vakare – grupės „Balius“ koncertas bei diskoteka.

Taip pat rytoj Jonines minės ir pagramantiškiai. Tradiciškai šventė bus pradėta apeigomis ant Pagramančio piliakalnio. O vėliau, 14 val., susirinkusieji bus kviečiami į miestelio stadioną. Ten suplanuota šokių ir kapelų šventė „Ant Akmenos krantų“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą