Pačių įvairiausių maisto produktų iš kaimo galima įsigyti interneto svetainėje „Kaimas į namus“ (www.kaimasinamus.lt), kurioje šviežio maisto mėgėjai jungiasi į bendruomenes ir formuoja užsakymus vietiniams ūkininkams. Svetainėje tiesiogiai, be tarpininkų, susisiekia žemdirbiai ir vartotojai – užmezgamas ilgalaikis ir naudingas bendradarbiavimas, remiamas smulkusis verslas. Užsakyta produkcija pristatoma į nurodytą vietą.
Lietuvoje ūkininkai suinteresuoti savo prekes parduoti tiesiogiai vartotojams, išvengdami tarpininkų – tuomet kaina geresnė. Tokios trumposios maisto tiekimo grandinės sumažina prekybos kaštus, užtikrina maisto šviežumą ir kokybę, skatina lietuviškų žemės ūkio ir maisto produktų vartojimą. „Kaimas į namus“ paslaugas siūlo daugiau nei 400 ūkininkų, siūlančių pirkti savo užaugintą ir pagamintą produkciją. Paskambinus susitariama dėl apsipirkimo – kontaktai matomi tinklalapio lankytojams. Naudotis svetaine nesudėtinga.
Svetainėje net išrankiausias pirkėjas ras ką nusipirkti, nes asortimentas platus: pieno produktai, mėsa, grūdai, daržovės, vaisiai, medus, kepiniai, sėklos, žuvis, kiaušiniai, arbatžolės, sultys, uogienės, rūkyti gaminiai ir ekologiški produktai. Yra produkcijos, skirtos netoleruojantiems glitimo, mėgstantiems sveikuolišką maistą. Siūlomi saldumynai iš moliūgų, šaltalankių ir svarainių sulčių, varškės sūris su čili prieskoniais, brandintų linų sėmenų duonelė. Prie parduodamo produkto nurodytas kiekis, kaina, skelbiami vartotojų įvertinimai morkų ikonėlėmis.
Ūkininkai sutinka į nurodytą vietą atvežti produktus tuomet, kai užsakomas didesnis jų kiekis. Todėl svetainėje užsakymai rengiami susibūrus į bendruomenes, kad pristatymas nebūtų nuostolingas. Svetainėje rodomi organizuojami užsakymai. Norintieji gali prisijungti prie jau veikiančių bendruomenių ir dalyvauti bendruose užsakymuose ar kurti atskirą pirkimų bendruomenę, į ją pakviesdami draugus, gimines ir kaimynus. Tauragėje jau sukurtos 5 tokios bendruomenės: vienoje yra 13 narių, o kitose – po vieną. Už prekę užmokama ją atsiimant.
Ne visi ūkiai, ypač mažesni, turi galimybių pristatyti produkciją iki pirkėjų namų, todėl problema sprendžiama keliais būdais: užsakomas didesnis kiekis (kad apsimokėtų gabenimo kaštai), kiti solidarizuojasi su kaimynais, treti ieško kolegų, kurie savo prekes gabena panašia kryptimi. Ūkininkai skatinami prekes gabenti pasinaudodami vežėjų paslaugomis.