fbpx

„Kaimynų kaimynu“ išrinktas keturmetis Dovydas

Dalintis:

Kaimynų dienai paminėti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės surengė konkursą – kvietė gyventojus išradingai pasveikinti kaimynus ir užfiksuoti džiugias akimirkas. Nominantą rinko visa Tauragės apskritis. Daugiausiai dalyvių sulaukta iš Pagėgių savivaldybės, o „Kaimynų kaimyno“ nominacija įteikta keturmečiam pagėgiškiui Dovydui Dikmonui.

Pasak Pagėgių bendruomenės pareigūnės Rimos Buinauskienės, konkurse dalyvavo penkios jų krašto bendruomenės. Didžiulio palaikymo sulaukė Mociškių kaimo gyventojas Petras Bartušis, kuris gražina aplinką prie upelio, taiso lieptelį, savo sumeistrautuose vazonuose sodina gėles. Vis dėlto daugiausiai simpatijų sulaukė Dovydas Dikmonas, rugpjūčio mėnesį švęsiantis vos 5-ąjį gimtadienį. Berniukas gyvena draugiškoje „Pušyno“ bendruomenėje.

– Dovydas gyvena Pagėgių miesto Pušyno gatvėje, kurioje suburta Saugios kaimynystės grupė. Jis – labai drąsus ir aktyvus berniukas, tiesiog skleidžiantis gerą energiją. Jam labai patinka sveikintis. Pamatęs bet kurį kaimyną visada sušunka: „Labas, kaimyne!“ ir ranką pakelia. Visada pabrėžia žodį „kaimyne“, – kalbėjo pareigūnė. – Susitikęs suaugusį žmogų Dovydas visuomet paklausia: „Kaip gyveni, ką dirbi?“ Dovydo bendravimas ir vaikiškas smalsumas visiems suteikia labai daug džiaugsmo, jam šypsosi visi – ir jauni, ir senjorai.

Dovydui Dikmonui parodyti išskirtinį dėmesį ir įteikti nominaciją R.Buinauskienė vyko policijos automobiliu su dviem kolegomis, turinčiais didelę patirtį – Dariumi Pleskevičiumi ir Sauliumi Mikučiu. Nominantas džiaugėsi padovanotais balionais, puodeliu ir saldumynais, bet labiausiai jam patiko apžiūrėti policijos mašiną.

– Pamatęs mus savo kieme Dovydas labai apsidžiaugė, jo mamytė teigė, kad seniai matė taip besidžiaugiantį sūnų. Berniukas įlipo į mašiną, ją apžiūrinėdamas sakė, kad užaugęs bus policininkas, – kalbėjo pareigūnė.

Daugelį metų Kaimyno dieną bendruomenės pareigūnės minėjo kitaip – sukviesdavo gyventojus į paskaitą apie saugią kaimynystę. Šiemet tradiciją pakoregavo karantinas, todėl buvo organizuotas konkursas. Atsiųstos nuotraukos ir filmuota medžiaga, kaip kaimynai sveikina vieni kitus, buvo skelbiami feisbuke. Konkurse galėjo dalyvauti ne tik bendruomenės, bet ir pavieniai gyventojai. Tauragės rajone konkursą organizavo pareigūnės Raimonda Žvynakienė ir Judita Sadauskytė, Šilalės – Rasa Sadauskytė.

Pirmadienį Tauragės bendruomenės pareigūnės už išradingumą ir aktyvumą pasveikino konkurse dalyvavusias tris kaimiškąsias bendruomenes: Mažonų, Kęsčių ir Stragutės. Joms įteikė policijos atminimo dovanėles.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą