Kam reikalinga automobilių pilna krepšinio aikštelė?

Dalintis:

Valdininkams garsiai pasidžiaugus būsimais krepšinio aikštelių Tauragės mieste remontais, akyli tauragiškiai susirūpino ir šalia darželio „Pušelė“ esančia aikštele. Krepšinio lankas yra, bet kaip žaisti tarp automobilių?

Tarp Tauragės apylinkės teismo ir mokyklos-reabilitacijos centro „Pušelė“ yra didelė aikštelė, kuri nuolat pilna automobilių. Čia transporto priemones stato aplinkinių namų gyventojai, centro darbuotojai, vaikus atvežantys ar pasiimantys tėveliai ir kartais – teismo lankytojai, mat šios įstaigos automobilių aikštelė maža.

– Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad naujina krepšinio aikšteles, bet kažkodėl ne visas. Krepšinio aikštelė prie „Pušelės“ darželio virtusi automobilių stovėjimo aikštele. Kažin kodėl? Gal tada tegu nejuokina žmonių ir nuima tą krepšinio stovą, – piktinosi situacija „Tauragės kurjerio“ skaitytojas.

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas atviras – pastarosios aikštelės tvarkymui reikėtų labai daug lėšų.

– Ten jau beveik parkingas. Vieta krepšinio aikštelei nelabai tinkama. O su visu pagrindo tvarkymu aikštelės tvarkymui reikėtų gal apie 50 tūkst. eurų. Kažkas kažkada prie „Pušelės“ įrengė krepšinio stovą, bet dabar konkrečių planų tai vietai tikrai nėra. Gal ir teisinga būtų nuimti krepšį, nes prie darželio privažiavimo būtinai reikia, – įsitikinęs meras.

Pasak D.Kaminsko, netrukus atnaujinimo sulauks krepšinio aikštelė prie Jovarų pagrindinės mokyklos – jau suprojektuotas stadiono atnaujinimas. Tai esą galėtų kompensuoti aikštelę prie „Pušelės“ darželio, kurią, mero nuomone, reikėtų palikti vaikus vežiojantiems tėveliams ir vietos gyventojams.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą