fbpx

Karantino metu darželis nesnaudžia: atliekami remonto darbai

Dalintis:

Tarp gausybės pranešimų apie naujus užsikrėtusius, sunkiai sergančius ar net mirštančius, pasaulį pamažu išjudina ir gerosios naujienos. Karantinas gal ir smarkiai stabdo ekonominius procesus, gerokai sujaukė įprastą žmonių gyvenimą, tačiau galima rasti ir pliusų. „Kodėlčiaus“ darželis suskubo atlikti remonto darbus.

Tauragės lopšelio-darželio „Kodėlčius“ feisbuko paskyroje šiandien pasirodė smagus pranešimas, kad darželio kolektyvas naudojasi proga, kol nėra vaikų, ir remontuoja patalpas. Darželio direktorė Lina Kymantienė „Tauragės kurjeriui“ atskleidė sužinojusi, kad darželis turės veikti visą vasarą, tad kurį laiką buvo galvojama, ką daryti su planojamais remontais.

– Vasarą dirbant, kai aplink vaikai, remontų nepasidarysi. Savivaldybė skyrė šiek tiek pinigų sienų, palangių dažymui. Dirba trys darbuotojai, po vieną, tad kontakto artimo nėra. Planuojame per dabar esantį karantiną pusę darbų atlikti. Jei karantiną pratęs, gal spėsime ir viską iki galo padaryti, – teigė laiko veltui nešvaistanti darželio vadovė.

Tauragės l/d „Kodėlčius“ nuotrauka

Anot pašnekovės, Tauragės rajono savivaldybė remonto darbams skyrė 3000 eurų. Planuotiems koridoriaus ir palangių atnaujinimams tiek turėtų pakakti, juolab kad papildomų darbuotojų samdyti neprireikė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą