fbpx

Karštą savaitgalį kviečia į šventes

Dalintis:

Renginių karuselė pamažu įsibėgėja ir organizatoriai vos spėja platinti informaciją. Šio savaitgalio renginių maratonas prasideda jau šįvakar Jono Viktoro Kalvano parke.

Tauragėje esančiame J.V.Kalvano parke suplanuotas muzikinis vakaras-piknikas. Renginio pradžia – 18 val., o koncertinę programą susirinkusiems dovanos Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras ir solistai. Renginį išvysti norintys kviečiami nesidrovėti, su savimi atsinešti pledus bei užkandžius ir puikiai bei nuotaikingai praleisti laiką skambant melodingai muzikai.

Jau kelios dienos kaip Mažonų bendruomenės nariai nerimsta – dirba, skuba, lekia, gi šeštadienis jau visai ant nosies. Kraštiečių šventė „Sugrįžtuvės“ prasidės labai anksti – jau nuo 10 val. ryto suplanuotas tapybos pleneras, Mažonų kultūros namų kiemelyje. Kiek vėliau, 13 val. vaikai bus pakviesti smagiai praleisti laiką šokinėjant ant batutų. Organizatoriai skelbia, kad ši pramoga bus nemokama. Po 17 val. suplanuotų mišių Mažonų kapinaitėse, svečiai bus kviečiami į koncertą. Planuojama, kad muzikinę programą dovanos ansamblis „Jūra“, Mažonų kaimo kapela, atlikėjas Domas ir taip pat grupė „Išjunk šviesą“. Galiausiai palydėjus saulę lauką nušvies kino ekranas su filmu „Importinis jaunikis“.

Sekmadienį aktyviausieji savaitgaliautojai irgi neliks be renginio. Šįkart veiksmas vyks Žygaičiuose. Numatyta šventė „Liepos kvepia medumi“. Organizatoriai skelbia, kad šventė prasidės 14 val. Išgirsime akordeonininkės Vestinos Barkauskaitės atliekamas melodijas, Sartininkų liaudies kapelos „Kamana“ bei Lauksargių liaudiškos muzikos kapelos koncertus. Nudžiugins ir grupės „Arka“ pasirodymas. Kiek vėliau, 19 val. suplanuotas grupės „Rodeo“ koncertas, po kurios – lauko kino seansas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą