fbpx

Kartų parke netrukus tęsis darbai

Dalintis:

Šalia Zumpės tvenkinio esantis Kartų parkas jau džiugina mikrorajono gyventojus įrengtais takeliais, sodinukais ir suoleliais. Visgi darbai dar nebaigti. Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad netrukus parko tvarkymas tęsis.

Kaip skelbia savivaldybė, trečiadienį su UAB „Tauragės agrotechnika“ pasirašyta sutartis, pagal kurią prasidės Kartų parko tvarkymo II-asis etapas. Pranešama, jog rangos darbų numatyta atlikti už daugiau nei 189 tūkst. eurų.

Šiame darbų etape suplanuota įrengti tinklinio, vaikų žaidimų, treniruoklių aikšteles, takus, eisiančius šalia tvenkinio ir link daugiabučius gyvenamuosius namus. Darbų pabaiga numatyta dar šiemet.

Primename, kad šalia Zumpės tvenkinio esančio Kartų parko tvarkymo pirmasis etapas baigtas dar 2018 metais. Tąkart gana apleista teritorija savo veidą pakeitė kaip reikiant: atsirado vaikštinėtojų jau pamėgti suoleliai, trinkelėmis grįsti pėsčiųjų ir dviratininkų takai, pasodinta sodinukų bei gerokai apvalyta krūmais apaugusi Zumpės pakrantė. Šalia pėsčiųjų tako įrengtas apšvietimas. Galiausiai šį parką pamėgusiems Tauragės gyventojams „Tauragės vandenys“ sumanė įrengti ir modernią vandens kolonėlę – joje atsigaivinti karštą dieną gali ne tik praeiviai, bet ir keturkojai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą