Kartų parke siekia įkurdinti kavinę

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė atranką dėl maitinimo paslaugų teikimo lauko kavinėje Kartų parke.

Tvarkomas ir vis gražėjantis Kartų parkas – daugelio Žalgirių mikrorajono gyventojų jau pamėgta vieta. Dar prieš miesto šventę parke esančiame Zumpės tvenkinyje įjungtas ir naujas fontanas, o vakarais tvarkingais takeliais gausu vaikštinėtojų. Savivaldybė nusprendė, kad parke savo vietą gali rasti ir viešojo maitinimo atstovai.

– Kiekvienais metais gražėjant Kartų parkui, jis pritraukia vis daugiau gyventojų tiek iš mikrorajono tiek iš kitų Tauragės miesto vietų. Esant tokiam traukos centrui, norisi, kad gyventojai turėtų daugiau galimybių paįvairinti savo poilsį, todėl Tauragės savivaldybės administracija nusprendė Kartų parke paskelbti lauko kavinės nuomos konkursą ir tikimės, kad jame atsiras moderni ir jauki vasaros lauko kavinukė, kuri patenkins ir mažesnių, ir vyresnių gyventojų poreikius bei taps dar vienu parko traukos objektu, – sakė mero patarėjas Kasparas Bertašius.

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad parko lankytojus aptarnauti siekiantys verslininkai dokumentus dėl dalyvavimo atrankoje turi pateikti iki birželio 21 dienos vidurdienio. Informuojama, kad dalyviai taip pat turi teisę pateikti jiems aktualius klausimus dėl atrankos sąlygų ir tvarkos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą