fbpx

Keleivius jau veža elektrobusu

Dalintis:

Į Tauragės gatves šią savaitę išriedėjo elektrobusas. Tauragiškius jis veža į sodus, taip pat Papušynės kapines.

Kaip informavo Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius, pirmasis į gatves išvažiavęs elektrobusas paima keleivius iš Žalgirių mikrorajono, Taurų, Jovarų. Nuo pirmadienio elektrobusai važinės mieste ir priemiestyje moksleivių atostogų, tai yra retesniu, grafiku. Taip pat nuo pirmadienio Tauragės autobusų parko autobusai važiuos į Klaipėdą, Šiaulius ir Kauną. Pradės dirbti siuntų skyrius. Šiuo metu galima tik pasiimti siuntas tiesiai iš Vilniaus atvykusių autobusų.

Kol kas Tauragės rajono savivaldybės taryba nėra nustačiusi, kad mieste ir priemiestyje elektrobusais keleiviai būtų vežami nemokamai. Bilietas kainuoja 60 centų.

Elektrobusas. Daivos Žebelienės nuotrauka

Vos tik į gatves išriedėjęs elektrobusas buvo pastebėtas stovintis ne pagal savo maršrutą Žalgirių mikrorajone. Anot Tauragės autobusų parko vadovo, vairuotojai turi pusantros valandos pertrauką. Tuo metu transporto priemonė privalo stovėti galutinėje Žalgirių mikrorajono stotelėje. Iš žurnalistų sužinojęs, kad jie stovėjo ne ten, R.Martinavičius situaciją nedelsdamas išsiaiškino. Pasirodo, vienas iš vairuotojų iš stotelės Papušynės kapinėse parvežė senyvą keleivę ir pats sustojo papietauti namuose.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą