fbpx

Keliaujantiems automobiliu žadami netikėtumai

Dalintis:

Lietuvos policijos departamentas šiandien organizavo nuotolinį pasitarimą su teritorinių padalinių vadovais ir aptarė konkretų planą bei priemones, kaip bus vykdoma keliaujančiųjų tarp savivaldybių patikra. Stacionarūs policijos postai, blokuojantys įvažiavimą į miestus veiks iki sausio 31-osios.

Nuo gruodžio 31-osios pietų iki sausio 3-iosios vakaro Tauragėje policijos pareigūnai sustabdė ir patikrino 9253 automobilius. 68 vairuotojų į miestą neįleido, o 21 tauragiškiui teko apsisukti ir grįžti į namus. Jie iš miesto išleisti nebuvo. Tikrinant įvažiuojančius ir išvažiuojančius automobilius nustatyti 6 pažeidimai. Trys autotransporto priemonės neturėjo privalomojo draudimo, o dar trijų automobilių vairuotojai pažeidė karantino reikalavimus ir viename automobilyje keliavo su kitų namų ūkių nariais.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila komentuodamas rajono gyventojų judėjimą per šventes, džiaugėsi, jog dauguma tauragiškių liko namuose.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila perspėja nerizikuoti ir nė nebandyti įvažiuoti į miestą, jei neturite tokios teisės. Asmeninio albumo nuotrauka

– Važiuojančiųjų su juokingomis priežastimis netrūko, bet nesulaukėme piktybiškų pažeidėjų. Situaciją vertinu pakankamai gerai. Pasibaigus darbui stacionariuose punktuose, pareigūnai patruliuodavo keliuose ir stabdydavo automobilius. Didesnio eismo naktimis nepastebėjome, – „Tauragės kurjeriui“ sakė komisaras. Paklaustas, ar praneš tauragiškiams, kokiose vietose bus rengiami stacionarūs postai jau šį savaitgalį, komisaras tikino dar derinantis detales.

Sekmadienio popietę į pasitarimą nuotoliniu būdu susirinkę ministrai nusprendė eismą tarp savivaldybių kontroliuoti iki sausio 31-osios. Pirmadienį buvo pranešta, jog bus keičiamos stacionarių postų vietos ir iš anksto gyventojai apie pakeitimus nebus informuojami.

– Įvertinus išmoktas mūsų pamokas, kas vyko šventiniu laikotarpiu, bus atsisakyta tokių taikytų šabloninių metodų, bus daugiau netikėtumų. Anksčiau buvo aiškiai pasakyta, kuriomis dienomis veiks blokpostai, kada – mobilūs postai. Šiuo atveju eisime galbūt kiek kitu keliu, kad būtų netikėtumo momentas, – sakė ministrė Agnė Bilotaitė.

Per šventines dienas Tauragės apskrities policijos pareigūnai ne tik tikrino eismą kelyje, bet ir vykdė karantino reikalavimų priežiūrą.

– Nuo gruodžio 28 iki sausio 3 dienos policijos pareigūnai nustatė tris pažeidimus kai tauragiškiai nedėvėjo privalomų kaukių, vienas asmuo nubaustas dėl saviizoliacijos nesilaikymo, o 20 tauragiškių pažeidė būriavimosi taisykles ir nesilaikė vieno ūkio bendravimo sąlygų, – sakė komisaras M.Draudvila.

Už šiuos pažeidimus gresia bauda nuo 500 eurų.

Dalintis:

Palikite komentarą