Kelionių pardavėjai: kainas diktuos paklausa

Dalintis:

Karantinas baigėsi, daugelyje šalių pavyko suvaldyti pandeminį virusą, tačiau bene labiausiai nukentėjusi turizmo sritis atsigauna lėtai. Viena Tauragėje veikiančių kelionių agentūrų sumanė pardavinėti ir keliones po Lietuvą, kita gi savo veiklos krypties keisti neplanuoja.

Nedrąsiai galima teigti, kad pirmoji viruso banga atlaikyta – nors naujų susirgimų fiksuojama, tačiau nedaug. Visgi kelionės į užsienio šalis dar ribojamos, skrydžių beveik nėra. Kelionių agentūra „1000 mylių“ siūlo keliauti Lietuvoje – organizuojamos ekskursijos su gidais po Trakus ir Kernavę.

– Tokių kelionių planas pas mus brendo jau pernai. Kelionė su gidu ir be jo labai skiriasi, savo darbą mėgstantis gidas papasakos daugybę įdomių istorijų, dėl kurių lankomas objektas taps kur kas gyvesnis, – kalbėjo agentūros vadovė Inga Dikšaitienė.

I.Dikšaitienė patvirtino, kad viruso sukelta krizė jos vadovaujamai kelionių agentūrai buvo didžiulė, tačiau teigė tikinti, jog viskas greitai pasimirš ir turizmo verslas grįš į savas vėžes.

Vaidotas Katauskas, individualios įmonės „Baltic tours Tauragė“ vadovas, sakė darbus pradėjęs vos tik baigėsi karantinas. Tačiau kol kas besidominčiųjų poilsinėmis kelionėmis nedaug.

– Kol kas žmonėms aktualiau keltų bilietai. Dabar jau yra kelionių į Graikiją, Bulgariją. Nuo liepos tikriausiai bus galima į Turkiją. O šiuo metu populiarių krypčių tiesiog nėra, – pasakojo V.Katauskas, tikinantis, kad darbo krypties nekeis ir kelionių Lietuvoje kol kas nesiūlo.

Abu kelionių agentūrų vadovai atviri – nežinia, ar kelionės brangs, ar pigs. Kainas diktuos rinka. Jei paklausa bus didelė, kelionių į užsienį kainos, tikėtina, augs. Tačiau jei norinčiųjų keliauti bus nedaug, tuomet ir kainų galima tikėtis mažesnių.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą