Ketvirtadienio, balandžio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: mokytojai atsisako dalyvauti egzaminuose

Dalintis:

Pernai dalyvauti brandos egzamine atsisakė Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojai, šiemet istorija kartojasi, tik pavardės kitos. Kas šįkart nemalonią staigmeną pateikė rajono Švietimo ir sporto skyriui ir kaip į tai reagavo šio skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas, skaitykite rytojaus vedamajame.

Karantinas pakoregavo ir laiškininkų darbą, tačiau jauna trijų vaikų mama kasdien sėda į automobilį – juk jei ne ji, tuomet kažkas kitas vis tiek turės atlikti šį nelengvą darbą. Su mobiliąja laiškininke Vilma Odminiene kalbėjosi žurnalistė Morta Mikutytė. Pažadame – bus įdomu.

Šią savaitę Tauragės butų ūkis baigė antrą kartą dezinfekuoti Tauragės daugiabučių laiptines. Penkių žmonių brigada ruošiasi trečiajai laiptinių dezinfekcijai. Kada prasidės trečioji dezinfekcija ir kiek ši paslauga savivaldybei iš viso kainuos – atsakymai jau ryt.

Tauragės autobusų parką papildė du nauji „Iveco“ markės elektriniai autobusai. Tauragės autobusų parko vadovas Rimantas Martinavičius atskleis, kada planuojama naujus autobusus išsiųsti į gatves ir kokiais maršrutais jie važinės. Dar vienas klausimas – ar elektrobusais tauragiškiai, kaip žadėta, galės važinėti nemokamai?

„Tarybos posėdyje labai daug ką būčiau pasakęs. Nors vienas tarybos narys posėdžio metu ir prašė suteikti man žodį, meras tos galimybės nesuteikė. Žinojo, kad kalbėsiu atvirai, drąsiai ir argumentuotai. Čia labai tinka senas posakis – kas ne su mumis, tas prieš mus“, – nuomonių skiltyje rašo Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius. Apie ką jis čia, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad nuo gegužės 4-osios dirbančių tėvų vaikai vėl galės lankyti darželius. Kokius kriterijus tėvai turės atitikti, kad galėtų į darželį vėl vesti savo atžalas ir kokia dar viena svarbi sąlyga?

Į redakciją paskambinusi Žalgirių mikrorajono gyventoja sakė pasigedusi daržovių prekyvietės Gedimino gatvėje. Prieš žiemą seniūnijos darbuotojai prekystalius išvežė sandėliuoti, tačiau atėjus pavasariui nesugrąžino. Ar prekeivių iškovota prekybos vieta bus sugrąžinta, atsakys Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

„Kas daugiau, jei ne bendruomenė pasirūpins savo kaimo gyventojais“, – tvirtina „Karšuvos“ bendruomenės pirmininkas Simas Gaidelionis. Apie šios bendruomenės aktyvo gerus darbus pandemijos skivaizdoje skaitykite žurnalistės Daivos Žebelienės straipsnyje „Geriems darbams netrukdo nei politikų delsimas, nei karantinas“.

O ar žinote, kurioje Tauragės vietoje ruošiama vieta skulptūrai „Sėkmės deivė“ ir kas ją dovanoja Tauragei? Visi atsakymai jau netrukus.

Apžvalgininkas Ramūnas Terleckas su „Tauragės kurjerio“ skaitytojais gvildens šią savaitę šalies politikų įžiebtą diskusiją, kuri profesija yra seniausia pasaulyje – politika ar prostitucija. O šmaikštumo nestokojantis Henrikas Vaitiekūnas – apie tai, kodėl, pavyzdžiui, Požerūnuose gyvenantys žmonės renkasi kiek kitas programas nei pagramantiškiai. Arba kodėl Žygaičiuose labiau mėgstama „Panorama“, o Batakiuose – TV3 žinios?

Bažnyčių gatvėje susprogdintas politiko Tomo Raulinavičiaus automobilis. Prieš dvejus metus panašų išpuolį valdininkas jau buvo patyręs. Ar kaltininkai surasti? Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis dėl beveik prieš šešerius metus Eičiuose žiauriai sumušto vaikino. Šios ir kitos, kur kas džiugesnės (jūsų laukia ir pamėgtasis istorijos priedas „Taurragis“), naujienos jau ryt – 24 puslapių laikraščio numeryje.

Nepamiršome, artėjant ilgajam savaitgaliui, ir recepto. Šįkart vištiena kiniškai per 20 min. Pabandykite.

Puikaus jums savaitgalio. Gražios Mamos dienos. Tik atminkite, karantinas tęsiasi. Saugoti save ir artimuosius būtina!

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą