fbpx

Kieno šiukšlynus tvarkome?

Dalintis:

„Tauragės kurjerio“ redakcija dažnai gauna informacijos apie ne vietoje pilamas atliekas. Įdomi tendencija – dažniausiai nepageidaujamo šlamšto atsikratoma gražiausiose rajono vietose. Šįkart – prie Jūros upės, Ližių kaime.

Prie Jūros upės kūpsančios šiukšlių krūvos nuotraukomis pasidalijo „Tauragės kurjerio“ skaitytoja Laima. Nuotraukose matyti pakrūmėje prie keliuko suverstos įvairiausios atliekos – pilni šiukšlių maišeliai, padangos. Skaitytojos teigimu, atliekos guli jau ilgiau nei mėnesį.

Tauragės seniūnijos seniūnė Danguolė Jatautienė patikino, kad apie šiukšlyną jau žino. Apmaudžiausia, kad jau ne pirmą kartą ši vieta teršiama.

– Tai seniūnijos darbuotojos privati žemė. Sutvarkys šeštadienį, nes tik tada gaus priekabą šiukšlėms išvežti. Tačiau tą vietą tvarko ji jau ne pirmą kartą. Gerai apžiūrėjome šiukšles ir šįkart tikrųjų atliekų savininkų nustatyti nepavyko, bet panašu, kad ten trys skirtingi šaltiniai, – nuomone pasidalijo seniūnė.

D.Jatautienė tikino, kad visos paupyje išmestos atliekos buvo kruopščiai peržiūrėtos, bandant nustatyti tikruosius šiukšlintojus. Bet jokių konkrečių užuominų nerasta. Seniūnės nuomone, atliekas suversti galėjo trys skirtingi asmenys, mat dalį atliekų sudaro apdegusios padangos, kitas – vaikiškų drabužėlių liekanos ir į maišus sukrautos buitinės šiukšlės, kurių vieta konteineryje.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą