fbpx

Kilnus moksleivės poelgis

Dalintis:

Radusi pamestą piniginę dvylikametė Giedrė Gailiūnaitė nunešė ją į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Apie kilnų mergaitės poelgį pareigūnai paskelbė viešoje erdvėje ir pasidžiaugė, kad jaunoji karta tokia atsakinga ir rūpestinga. Piniginėje buvo dokumentai ir pinigai. Pati mergaitė didžiuojasi atlikusi gerą darbą.

Giedrės mamytė Remigija pasakojo, kad dukra, grįždama iš „Aušros“ progimnazijos, Ganyklų gatvėje rado pamestą piniginę. Paskambinusi klausė ką daryti – nešti į „Tauragės kurjerio“ redakciją ar į policijos komisariatą. Mama patarė nunešti ir atiduoti pareigūnams.

– Ketvirtadienį, apie pietus, buvau kaime, kai ji man paskambino ir pasakė, kad rado piniginę netoli mūsų namų Ganyklų gatvėje. Tą dieną ji buvo mokykloje, baigė 6-ą klasę, todėl grąžino vadovėlius, buvo išleistuvės. Pakėlusi piniginę iš karto man paskambino, jai sakiau nelysti ir nežiūrėti, kas yra viduje. Kiek ten buvo pinigų aš nežinau, – kalbėjo Remigija. – Giedrė sakė, kad jai nunešus radinį policininkai išėmę skaičiavo pinigus ir pildė dokumentus, labai ją gyrė.

– Tai jos pirmas toks radinys. Giedrė didžiuojasi atlikusi gerą darbą, sako, kad jai labai smagu, yra laiminga. Dukra labai miela, draugiška, paslaugi, švelni ir rūpestinga. Mėgsta padėti žmonėms, turi daug svajonių, nori tarnauti kariuomenėje, – atviravo mama. – Suprantama, atsakomybė, sąžiningumas ir labai daug kas priklauso nuo auklėjimo.

Už tokį nesavanaudišką ir kilnų poelgį pareigūnai Giedrę Gailiūnaitę apdovanojo – įteikė rašiklį ir kalendorių. Ją nufotografavo ir paviešino feisbuke, pateikė kitiems kaip pavyzdį. Remigija, auginantį dar vieną dviejų metukų mažylį, palinkėjo, kad kuo daugiau būtų pilietiškų žmonių, kad galėtume džiaugtis gerais jų darbais.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą