Kitą savaitę tauragiškiai liks be karšto vandens

Dalintis:

Tauragės šilumos tinklai informuoja, kad jau ateinantį pirmadienį bus laikinai atjungtas krašto vandens tiekimas.

Gyventojams pranešama, kad bus atliekami kasmetiniai hidrauliniai bandymai Tauragės mieste – siekiama patikrinti šilumos perdavimo tinklų sandarumą. Įmonės vadovas Audrius Arcišauskas tikina, kad tai būtina, siekiant išvengti rimtesnių gedimų jau prasidėjus šildymo sezonui.

Karšto vandens tiekimas bus stabdomas nuo ateinančio pirmadienio, birželio 13 dienos, iki ketvirtadienio, birželio 16 dienos. Nešils vonių gyvatukai, gyventojams rekomenduojama užsukti karšto vandens įvadinę sklendę, kad už tekantį šaltą vandenį iš čiaupo netektų mokėti kaip už karštą.

– Vykdysime kvartalais, po sistemos sustabdymo. Tiesiog perkėlėme privalomą hidraulinių bandymų programą, kurią darydavome rugpjūtį. To prireikė dėl neaiškumo su medžiagų tiekimu ir kitų aplinkybių. Tai svarbu, kad iškilus kokiems nors nesklandumams spėtume pasiruošti. Magistralė bus patikrinta ir toliau vykdysime kvartalais, – sakė A.Arcišauskas, patikslindamas, kad kai kur remonto darbai jau yra vykdomi.

Kiek nesandarių vietų gali atsirasti patikrinimo metu, Tauragės šilumos tinklų vadovas spėlioti nesiryžo. A.Arcišauskas vylėsi, kad pastarąjį patikrinimą pavyks užbaigti greičiau – vos per tris dienas.

Kai bus atjungtas centralizuotai tiekiamas karštas vanduo, planuojama katilinėje atlikti ir elektros įrangos profilaktinį patikrinimą. Taip pat bus atliekama apskaitos įrenginių metrologinė patikra.

– Mūsų tikslas – paleisti karštą vandenį kuo anksčiau, kad vartotojas pajustų kuo mažiau diskomforto, – tikino Tauragės šilumos tinklų vadovas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą