fbpx

Klientų nepriima, bet patys į namus veržiasi

Dalintis:

Su „Tauragės kurjeriu“ susisiekęs Eidintų kaimo gyventojas teiravosi, kodėl „Tauragės vandenų“ darbuotojos tikrinti skaitiklių į gyventojų namus eina be apsauginių kaukių. Vyras ironizavo nesuprantąs, gal šiai savivaldybės bendrovei karantinas jau baigėsi, kad būtent dabar prireikė veržtis į vartotojų namus. Kodėl patikrinimo negalima surengti po karantino?

Skaitytojas iš Eidintų stebėjosi, kad „Tauragės vandenų“ darbuotojomis prisistačiusios moterys vaikšto po kaimą tikrindamos vandens skaitiklius ir net nepasivargina užsidėti veido apsaugos kaukių.

– Atvyko į kaimą dvi moterys. Neturėjo nei pirštinių, nei veido kaukių, sakė, kad reikia patikrinti vandens skaitiklius. Žmona įsileido jas, bet aš esu pasipiktinęs. Ar būtina tikrinti per karantiną? Gal tegu tikrina tuos, kurie yra nemokūs, nuolat prisidaro skolų. Aš tvarkingai susimoku už vandenį ir bijau to užkrato, – kalbėjo eidintiškis.

UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis nustebo sužinojęs, kad įmonės darbuotojos nenaudoja apsaugos priemonių. Jo teigimu, tikrintojos aprūpintos ne tik kaukėmis, bet ir pirštinėmis bei bachilais.

– Einam pas tuos, kurie įsileidžia, ir dirbame su kaukėmis. Į miestą kol kas neinam, tik kaimuose lankomės, nes rizika visgi yra. Nors netrukus jau ir miesto privačius namus lankysime. Reikia, nes vengiantys mokėti asmenys pradėjo karantino metu nedeklaruoti skaitiklių rodmenų. Ir taip jau ilgai netikrinome, nuo karantino pradžios iki gegužės vidurio. Praėjusią savaitę tik pradėjome, – tikino E.Anulis, pasvarstęs, kad redakcijai pasiskundęs žmogus taip pat greičiausiai yra bendrovės skolininkas.

Įmonės vadovo teigimu, karantino metu skolininkų smarkiai nepadaugėjo. Tie, kas anksčiau nenoriai mokėdavo, tie ir toliau elgsenos nekeičia. Vis dėlto per karantiną žmonės turi teisę saugumo sumetimais tikrintojų neįsileisti.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą