fbpx

KLIPVID konkurse balsų laukia ir tauragiškė Viltė Kirstukaitė

Dalintis:

Devintą kartą organizuojamuose muzikinių vaizdo klipų apdovanojimuose kasmet dalyvauja daugybė kandidatų ir ne kartą savo darbus demonstravo tauragiškiai. Šiemet į apdovanojimą pretenduoja ir žiūrovų balsų laukia Viltė Kirstukaitė su dainos „Jei tau sunku“ vaizdo klipu.

Tradicinį KLIPVID konkursą šiemet organizuoja LRT kartu su LATGA ir AGATA asociacijomis. Skelbiama, kad nugalėtojo laukia 6500 eurų prizinis fondas, o dalyvaujantieji rungiasi dėl penkių nominacijų: geriausio vaizdo klipo, geriausio režisieriaus, geriausio kinematografijos kūrėjo, keistis kviečiančio klipo ir publikos simpatijų.

Įprastai šis konkursas vyksta trimis etapais. Pirmasis jau baigėsi – jo metu vyko vaizdo klipų registracija. Prasidėjo svarbus antrasis etapas, kuomet už klipvid.lrt.lt portale paskelbtus vaizdo klipus raginami balsuoti interneto lankytojai. Būtent jie nuspręs, kas laimės Publikos simpatijų kategorijoje.

Publikos balsų laukia ir tauragiškė Viltė Kirstukaitė, kuri balsavimui pateikė savo naujausios dainos „Jei tau sunku“ vaizdo klipą.

„Muziką pradėjau pažinti nuo dvejų metų. Jau 3 metus dainavimo mokausi pas Rositą Čivilytę. Klipo kūrimai, dainų rašymai mane visada traukia ir tai yra neatskiriama mano gyvenimo dalis.

Projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklųjų perklausų metu Viltei atsisuko visi trys mokytojai. Projekto nuotrauka

Muzikinis vaizdo klipas, iš lokacijų sukurtos atmosferos, šokio, spalvų žaismingumo, pozityvių emocijų sako, kad visa tai sukasi apie pagalbą bei meilę sau ir kitiems, supratingumą, pozityvumą“, – rašoma trumpame V.Kirstukaitės pristatyme.

V.Kirstukaitės atliekama autorinė daina sukurta Juozo Martinkėno – tai jau antrasis šio autoriaus kūrinys tauragiškei. Prieš tai V.Kirstukaitė atliko jo dainą „Viltis“.

– Tai mano pirmas klipas ir antra daina. Vasaros stovykloje susipažinau Skaiste Vievese, kuri ir padėjo kurti vaizdo klipą. Filmavome visą dieną – 10 valandų. Buvome pasirinkę 9 skirtingas lokacijas. Sušokti viską teko tikrai ne po vieną sykį, – kiek anksčiau „Tauragės kurjeriui“ apie vaizdo klipo filmavimą pasakojo V.Kirstukaitė.

Vos paskelbtas vaizdo klipas per kelias dienas sulaukė beveik 1000 peržiūrų, daina pasiūlyta ir radijo stotims. O šiuo metu tauragiškė viliasi sulaukti kraštiečių palaikymo KLIPVID konkurse ir ragina balsuoti. Balsuoti galima čia.

Kasdien galima balsuoti po vieną kartą. Balsavimas vyks iki vasario 7 dienos. Vasario pabaigoje bus skelbiami ir apdovanojami konkurso nugalėtojai.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą