Kodėl neremontuojama tręštanti apžvalgos aikštelė?

Dalintis:

Žemyn garmantis Meilės alėjos šlaitas tauragiškių jau seniai nebestebina. Tačiau praėjusią savaitę redakcijai paskambinęs skaitytojas paragino atkreipti dėmesį ir į primirštą apžvalgos aikštelę krantinėje.

Meilės alėjos takas, net ir šlaitui nuslinkus, vis dar gausiai lankomas Tauragės gyventojų. Šiek tiek padirbėjus takas tapo sąlyginai saugus praeiviams. Ir nors chuliganų aplamdyti žibintai jau nebestebina, „Tauragės kurjerio“ skaitytojas susidomėjo – kodėl niekas nežiūri į taką turinčias papuošti lenteles?

– Noriu atkreipti valdžios dėmesį į lenteles. Apžvalgos aikštelė galimai net nesaugi, nes po metaliniais turėklais esančios lentelės visiškai supuvusios. Pasilypės koks vaikas ir įlūš. Grožio irgi čia nėra. Ar negalėtų darbininkai prikalti kelias naujas lenteles? Tikrai ne milijoną kainuotų, – teiravosi tauragiškis.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus įsitikinęs, kad kelių lentelių šioje vietoje tikrai nepakaks.

– Čia tema platesnei diskusijai. Stebiu situaciją ir matau, kad visa ta sienelė panašios būklės. Ją sutvarkyti išeitų tikrai nemaža suma – medienos kainos dabar išaugusios. Dėlioju biudžetą, kelsiu šitą klausimą. Galima ir šiek tiek pakalti, bet mane už tai pirštais užbadys, – apie Meilės alėjos tako ir apžvalgos aikštelės būklę kalbėjo seniūnas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą