Komisija siūlo skelbti ekstremaliąją situaciją

Dalintis:

Dėl nuslinkusio Jūros šlaito Tauragės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija šiandien rinkosi dukart. 16 val. vykusio posėdžio metu spręstas ekstremaliosios situacijos paskelbimo klausimas.

Trečiadienį pastebėjus nuslinkusį Jūros upės šlaitą, su savimi nusinešusį ir dalį Meilės alėjos tako, meras sušaukė ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdį. Šįryt 10 val. vykusiame posėdyje išklausyti geologai. Jų požiūriu, nuošliauža galėjo susiformuoti dėl orų permainų – kai įšalą pakeitė staigus atšilimas. Šio proceso metu į gruntą pateko tirpstantis vanduo, o gruntui apsunkus ir nuslinko visas šlaitas.

Komisijos nariai ketvirtadienį sušaukti ir antrąkart. Šįkart apsvarstyta galimybė skelbti ekstremaliąją situaciją. Vicemeras Donatas Dirginčius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad to reikia siekiant į situaciją reaguoti greičiau.

Po komisijos posėdžio vicemeras patikino, kad sprendimas priimtas – merui pateiktas siūlymas skelbti ekstremaliąją situaciją. Šiuo metu liko tik sulaukti mero potvarkio, kuriuo bus paskelbta, ar siūlymui pritarta.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Karbonadas on

    Kiekvienais metais griūna ta alėja, juk teismai buvo.Parašykit ką nusprendė tas teismas, kas kaltas kas ne? O tai ekstamalias situacijas kiekvieną pavasarį galėsit skelbti.

Palikite komentarą