Konstruojamas karkasas netrukus virs eglute

Dalintis:

Šiandien tauragiškiai išvydo Pilies aikštėn vežamus eglišakius. Atvykę darbininkai suskubo konstruoti eglutės karkasą.

Nors dėl koronaviruso jau atsisakyta kalėdinės eglutės įžiebimo šventės ir triukšmingo koncerto, kalėdinių puošmenų mieste tikrai bus. Jau pradėtas statyti eglutės karkasas, darbininkai kabina ir šakas.

– Planuojame, kad visa eglutė bus paruošta iki ketvirtadienio. Jau gavome ir alėjai skirtas eglaites, kurios bus rikiuojamos Bažnyčių gatvėje. Greitu metu turėtų pristatyti ir joms skirtus vazonus, – dėstė Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Paprašytas seniūnas atskleidė, kad pagrindinei eglei puošti naudos senus žaisliukus, tačiau nupirktos naujos šviečiančios girliandos.

Skelbiama, kad pagrindinė puošni eglė Pilies aikštėje ir eglučių alėja Bažnyčių gatvėje sužibs gruodžio 4-ąją. Žaliaskarių alėja, jungianti dvi Tauragės bažnyčias – išskirtinis reginys, kurio iki šiol mieste dar nebuvo. Tauragės kultūros centras praneša, kad planuojama pastatyti 60 eglaičių, kurių aukštis sieks 1,8-2 m. Prie šios akcijos raginamos jungtis įmonės, įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, kurios nori puošti eglaites ir džiuginti miesto gyventojus bei svečius.

Norintieji prisijungti prie eglučių alėjos puošimo akcijos turi užpildyti registracijos formą https://forms.gle/f1rxnDAB5uyFVWi96.

Šventinio šurmulio nuošalyje Skaudvilė likti nepanoro. Eglučių alėjos idėja ir šiame mieste įgauna pagreitį.

„Artėja gražiausia metų šventė – Šv. Kalėdos. Šios šventės šilumos ir grožio negali užgožti jokios negandos. Tačiau būriuotis ir švęsti kartu šiemet negalime. Bet galime pasidalinti savo širdžių šviesa sukurdami šventinių eglučių miestelį Skaudvilės centre. Vietiniai žmonės, pravažiuojantieji ar užsukantys apsipirkti galės pradžiuginti savo akis, pasigrožėti mūsų išmone ir nurimti, pajutę viltį, kad viskas bus gerai, nes mūsų širdys – kartu, nes mes turime vilties!“ – feisbuke rašo skaudviliškių bendruomenės pirmininkas Vidas Bičkus.

Skelbiama, kad eglutėmis pasirūpins Skaudvilės seniūnija, o puošimu kviečiami pasirūpinti visi – ūkininkai, bendruomenės nariai, įstaigos, įmonės. Skaudviliškiai kviečiami registruotis telefonais: 8650 81819, 864055699, 861477321.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą