fbpx

Koronavirusas diagnozuotas jau 437 žmonėms

Dalintis:

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) praneša, kad šiuo metu Lietuvoje yra patvirtinti 437 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų jau yra 437. Per šeštadienį ištirti 1524 ėminiai. Bendrai iki šiol iš viso ištirti 8424 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Oficialiame statistikos departamento žemėlapyje skelbiama, kad Tauragės rajone kol kas nustatytas tik vienas susirgimas. Teigiamas atsakymas paaiškėjo dar penktadienį.

Lietuvoje nuo koronaviruso mirė jau septyni asmenys. Vakar pranešta, kad septintoji infekcijos auka – 78-erių pacientas, gydytas akių ligų skyriuje Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Virusu asmuo užsikrėtė nuo mediko. Ligoninės vadovas Vinsas Janušonis žiniasklaidai teigė, kad pacientas buvo užsikrėtęs koronavirusu, tačiau mirė nuo kitų ligų.

SAM ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą