Koronavirusas jau ir Skaudvilės slaugos ligoninėje

Dalintis:

Šiandien COVID-19 infekcija nustatyta Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pacientui. Pacientas išvežtas gydymui į Klaipėdą. Ėminiai dėl koronaviruso paimti 27 globos skyriaus darbuotojams – jų atsakymai bus rytoj.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pranešė Tauragės rajono savivaldybės atstovas spaudai Kasparas Bertašius, Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pacientas priklauso rizikos grupei. Pasireiškus ligos simptomams, ėminys sekmadienį buvo paimtas Tauragės ligoninėje. Šiuo metu pacientas tolimesniam gydymui perkeltas į Klaipėdą.

Praėjusį penktadienį buvo ištirti 20 šios ligoninės slaugos skyriaus darbuotojų – visų jų testų rezultatai neigiami. Šiandien ėminiai paimti 27 globos skyriaus darbuotojams – jų atsakymai bus rytoj.

Minimas pacientas buvo gydomas vienvietėje palatoje, o personalas dėvi apsaugos priemones. Visuomenės sveikatos centras vykdo epidemiologinį tyrimą, kurio metu bus identifikuojami visi žmonės, kurie turėjo kontaktą ir jiems kuo skubiau bus atliekami tyrimai ir taikoma privaloma saviizoliacija.

Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, kaip skelbiama įstaigos interneto svetainėje, dirba 37 darbuotojai, iš jų 2 gydytojai, 9 bendrosios praktikos slaugytojos, 26 kito personalo nariai. Kaip tik vakar šios įstaigos vadovas Tauragės rajono savivaldybės tarybai komitetų posėdyje sakė, kad ligoninė turi 50 palaikomojo gydymo ir slaugos lovų ir 24 vietas socialinės globos skyriuje. Įstaiga orientuojasi į socialinę globą ir teikia paslaugas visišką negalią turintiems žmonėms.

Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktoriaus Antano Guobio įsakymu pacientų lankymas buvo uždraustas jau nuo 2020 m. kovo 9 d., dar šalyje nepaskelbus karantino.

Su ligoninės direktoriumi kol kas susisiekti nepavyko.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą