Kultūrininkai su nekantrumu laukia pirmojo koncerto

Dalintis:

Vyriausybė paskelbė visuomenei, kad birželio 1-ąją galima tikėtis atvirų trumpų koncertų. Visoje šalyje vyks akcija „Ačiū, Lietuva“, kurioje dalyvaus ir Tauragės rajono kultūrininkai.

Pranešime spaudai skelbiama, kad visoje šalyje ateinantį pirmadienį vyks akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria siekiama padėkoti Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą. 17 val. parkai, skverai ir kitos miestų bei miestelių erdvės nuskambės muzikos garsais.

Taigi ateinantį pirmadienį 17 val., laikantis visų saugumo nurodymų šalyje vyks trumpi, 15-20 min. trukmės, koncertai. Kol kas norą dalyvauti neatlygintinoje akcijoje išreiškė 253 muzikiniai kolektyvai iš 36 savivaldybių. Prisijungia ir Tauragės rajono savivaldybė. Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis tikino labai laukiantis renginio.

– Planuojame Pilies kiemelyje ansamblio „Jūra“ pasirodymą. Tačiau prisidėti ketina kiekvienas kultūros centro filialas. Girdėjau, yra planų klausytojus pakviesti ir ant piliakalnių. Tačiau tikslų planą turėsime savaitės pabaigoje, – patikino V.Bartušis. – Žinote, jaučiuosi keistai. Laukiu koncertų kaip saulės užtekėjimo. Mažais žingsneliais grįžtame, pradėjome jau repeticijas.

Kultūros centro vadovas neslepia džiaugsmo dėl artėjančio pirmojo koncerto, juolab, kad ir klausytojai jau išsiilgę įdomesnio laisvalaikio.

Plačiau apie po savaitės vyksiančią dėkingumo akciją ir koncertinę programą Tauragėje, skaitykite penktadienį „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą