fbpx

Kūrėja Juzefa Bružienė taps 30-ąja Tauragės garbės piliete

Dalintis:

Tauragės garbės piliečių gretas papildys kultūros darbuotoja, renginių organizatorė ir menininkė mažoniškė Juzefa Bružienė. Šiam titului ją pasiūlė Mažonų seniūnija.

Garbės piliečio vardas suteikiamas už ypatingus nuopelnus ir pastangas savo darbais garsinant Tauragės rajono savivaldybės vardą šalyje ir pasaulyje, už aktyvią visuomeninę veiklą bei išskirtinį indėlį į Tauragės rajono savivaldybės mokslo, švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, sporto, verslo, socialinio vystymo, žemės ūkio bei kitas sritis. Siūlymus suteikti garbės piliečio vardą gali teikti savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės institucijos, seniūnai, savivaldybės įstaigos, visuomeninės organizacijos ir kiti.

Garbės pilietės vardą suteikti Juzefai Bružienei Tauragės rajono savivaldybės tarybos paprašė Mažonų seniūnija, kur ji gyvena nuo 1983 metų. Mažonų seniūnija J.Bružienę pristato kaip tautodailininkę, mezgėją, drabužių modeliuotoją, kuri savo darbais garsina kraštą.

Ši tautodailininkė yra sukūrusi per 500 darbų, surengusi daugiau kaip 100 parodų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – Rusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje. J.Bružienės ilgalaikių ryšių vedama Mažonų seniūnija 2002 metų birželio 1 dieną pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lenkijos Respublikos Punsko valsčiaus savivaldybe, kartu surengė ne vieną renginį. Lenkijos atstovai atvyksta į Tauragės miesto šventes. Be J.Bružienės neapsieidavo „Lakštingalos slėnyje“ daug metų vykdavę renginiai „Mada, poezija, daina ir šokis“.

Juzefa Bružienė su Tauragės meru Dovydu Kaminsku. Mažonų seniūnijos Centro seniūnaitijos nuotrauka

J.Bružienė įrašyta į Mažonų kraštą garsinančių žmonių gretas, nuo šiol papildys ir Tauragės garbės piliečių gretas. Iki šiol jų buvo 29, iš jų tik trys moterys.

Pasak Mažonų seniūno Jono Samoškos, garbės piliečio regalijas J.Bružienei planuojama įteikti birželio mėnesį vyksiančios simbolinės miesto šventės metu.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą