fbpx

Kviečia į kandidatų į Seimą debatus Tauragės apygardoje

Dalintis:

Politikos stebėsenos tinklas Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose.

Artėjant 2020 m. Seimo rinkimams Tauragės vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą net iš 8 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Tauragės vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks  24 d., 18 val., Tauragės bendruomenių namuose. Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Tadas Bartkus (Partija „Laisvė ir teisingumas“), Vidas Bičkus (išsikėlęs pats), Santa Kairienė (Darbo partija), Aušrinė Norkienė (LVŽS), Darius Petrošius (LSDP), Rimantas Šegžda (Krikščionių sąjunga), Romualdas Vaitkus (LRLS), Arūnas Valinskas (TS-LKD). Debatus moderuos žurnalistas, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

„Kaip likimas duos“ – dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, o rinkimų rytą skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai ir susipažinti su kandidatais iš arti debatuose, užduoti jiems rūpimus klausimus ir išsirinkti savo atstovą!”, – sako tinklo savanoris Nedas Tamašauskas.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo pažadus, kurie bus įrašyti. Todėl kviečiame jus pasidalinti apie mūsų organizuojamus debatus savo laikraštyje bei socialiniuose tinkluose! Taip pat mes , „Žinau, ką renku“ iniciatyvos savanoriai Tauragėje, mielai kviečiame Jus, vietos aktualijų žinovus, atvykti į mūsų organizuojamus debatus ir užduoti Jums ir Tauragei rūpimus klausimus!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą