fbpx

Kviečia vaišintis ir aukoti

Dalintis:

Šiandien, lapkričio 6-ąją, visi geros valios žmonės kviečiami prisijungti prie „Pyragų dienos“ tradicijos. Pasivaišinti pyragaičiais ir paaukoti tauragiškius kviečia ir Tauragės „Carito“ organizacija.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ Lietuvoje gyvuoja jau nuo 2003 metų. Šios akcijos metu paaukoti pinigai skiriami didžiausiam televizijos paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

„Pyragų diena“ kasmet pakvimpa įvairiuose šalies kolektyvuose, o laikui bėgant aukojama ne tik šiam paramos projektui, tačiau ir įvairioms vietinėms labdaringoms organizacijoms.

„Nors šiuo metu daug kam „ne pyragai“‘, tačiau tai tikrai negali sustabdyti nuostabios iniciatyvos padėti sunkiai besiverčiantiems. Priešingai, šis laikas yra idealus susimąstyti ne tik apie save, bet ir tuos, kuriems dar sunkiau nei daugeliui mūsų, ir geriems, prasmingiems darbams daryti“, – savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės „Caritas“.

Tauragės dekanato „Carito“ organizacija tauragiškius kviečia šiandien užsukti į „Viva Vip“ kavinę Vytauto gatvėje, papietauti, pasivaišinti pyragaičiu ir paaukoti.

Nuotrauka iš Tauragės Carito facebook paskyros

„Už jūsų aukas Pasaulinę vargšų dieną, trečią lapkričio sekmadienį tai yra lapkričio 21-ąją, bus sočiais pietumis pamaitinti „Caritas“ bičiuliai. Manome, kad paruošime lauknešėlius išsinešimui. Norėtųsi kartu susėsti, deja, žinant šiandieninę epidemiologinę situaciją, tai nepavyks“, – sakė Tauragės dekanato „Carito“ vadovė Vitalija Šlepavičienė.

Prie Tauragės „Carito“ organizuojamos „Pyragų dienos“ akcijos prisidėjo kelios vietinės kepinių įmonės – „Sigridos saldi pasaka“ iškepė eklerus, o „Bandelių jūra“ kaneles.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą