fbpx

„Laisvės piknike“ – diskusijos, laidos filmavimas ir ilgai lauktas koncertas

Dalintis:

Šiandien Vasaros estradoje tauragiškius subūrė „Laisvės piknikas“. Pradžioje prapliupęs lietus žiūrovų per daug neišgąsdino, tad turintieji kvietimus mėgavosi reginiu.

Renginiui startą davė savo palapines pasiruošusios visuomeninės organizacijos. Jų atstovai kvietė susipažinti, noriai pasakojo apie savo veiklą. Dalyvavo Lietuvos kurčiųjų draugija, Tauragės atviroji jaunimo erdvė (TAJE), „Prisijungusi Lietuva“, Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras, Lietuvos kariuomenė, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir kitos organizacijos. Savo palapinę taip pat turėjo ir Tauragės krašto muziejus „Santaka“.

Prekybos tinklo „Maxima“ sukviesti lietuviškų produktų gamintojai įsikurdino atokiau palapinių miestelyje. Kiekvienas čia užsukęs buvo vaišinamas bandelėmis, mineraliniu vandeniu, degustavo mėsos gaminius ir kitokius gardumynus.

Šventei startą davė Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologai su savo augintiniais. Keturi kinologai su savo tarnybiniais šunimis demonstravo bendrojo paklusnumo pratimus, vykdė inscenizuotą narkotikų paiešką, gaudė pareigūnui nepaklūstantį asmenį. Šis pasirodymas sulaukė gausybės ovacijų.

Galiausiai prasidėjo pirmoji diskusija – „Postkoroninė Lietuva: išmoktos švietimo pamokos?“, kurią moderavo Andrius Tapinas. Diskusijos dalyviai dėstė savo nuomonę apie dabartines švietimo srities problemas, su kuriomis susiduria pedagogai ir tėvai.

Jau visai netrukus prasidės laidos „Laikykitės Ten“ filmavimas. O po jo laukia vakaro kulminacija tapsiantis grupės „The Roop“ koncertas.

PAPILDYTA

Mortos Mikutytės nuotrauka

Grupės „The Roop“ pasirodymas sulaukė galybės tauragiškių palaikymo šūksnių. Lietui aprimus, koncerto žiūrovai kartu su grupe mokėsi šokio judesių. Grupės nariai garsiąją dainą „On fire“ paliko koncerto pabaigai, o sugroti ją žiūrovų prašymu teko dukart. Grupės lyderiui paraginus, dvi tauragiškės užlipo ant scenos ir kartu šoko per populiarią dainą.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą