Lankytojams vėl galima į pažintinius takus

Dalintis:

Nuo pirmadienio bus leista lankytis pažintiniuose takuose ir kitose lankytinose vietose, esančiose atvirose lauko erdvėse. Pagramančio regioninio parko direkcija primena, kokių bendrų reikalavimų reikės laikytis ir atskleidžia, kokių planų turi dėl išskirtinio grožio Plynosios aukštapelkės pažintinio tako.

Pagramančio regioninio parko direkcija savo feisbuko paskyroje išplatino pranešimą-priminimą, kaip reiktų elgtis karantino metu lankantis pažintiniuose takuose ir kitose lankytinose vietose atvirose lauko erdvėse. Primena, kad būtinai turėtų būti ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių. Privaloma dėvėti veido kaukes.
Kadangi karantinas pratęstas iki gegužės 11 dienos, lankytojų centrai kol kas lieka uždaryti – interesantai gali kreiptis telefonais ir elektroniniais laiškais.
„Kadangi orai šyla, lankytojai gali vaikščioti ir grožėtis nacionalinių bei regioninių parkų gamta, stebėti bundančią gamtą. Mokslininkai yra įrodę, kad aktyvus buvimas gamtoje gerina žmonių savijautą – ne tik fizinę, bet ir psichologinę. Būkime sveiki“, – kreipimąsi į visuomenę palinkėjimu baigia Pagramančio regioninio parko direkcija.

Pagramančio regioninio parko direkcijos vadovas Sigitas Mėlinavičius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad jau nuo rytojaus bus galima atvykti ir į Plynosios aukštapelkės pažintinį taką, kuris prieš žiemą baigtas remontuoti – pakeistos senos supuvusios, klibančios tako lentos. Šią vasarą šį 800 metrų taką planuojama pailginti. Net visu puskilometriu.

Pagramančio regioninio parko inform.

Taigi, tie kas esate neabejingi gamtos grožiui ir turite noro prisidėti prie jos tvarkymo, pažintinių takų remonto, galite įsigyti parko lankytojo bilietą.

Plynosios pažintinis takas 2003 metais buvo įrengtas Pagramančio regioninio parko teritorijoje, Plynosios aukštapelkėje ir yra skirtas su ja susipažinti.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą