Lankytojų antplūdžio muziejus nesitiki

Dalintis:

Trečiadienį posėdžiavusi Vyriausybė nutarė pratęsti karantiną iki gruodžio 17 dienos. Tačiau paskelbta apie tai, kad nuo gruodžio 10 dienos bus leista lankyti muziejus ir galerijas.

Vakar paskelbta, kad Vyriausybės sprendimu duris atverti galės muziejai ir galerijos, tačiau lankytis bus galima tik po du. Vienu metu taip pat galės užsukti vienos šeimos nariai. Vienam žmogui reikės užtikrinti ne mažesnį kaip 10 kv. m plotą ir bent 2 m saugaus atstumo išlaikymą.

– Jei situacija blogės, tai šis sprendimas gali būti ir atšauktas. Bet jei jis liks toks, mes būsim pasiruošę. Kaukes turi visi darbuotojai. Net lankytojams galime duoti, jei reikėtų, tačiau anksčiau, kol dar leido į muziejus, jau nebebuvo tokių, kurie užeitų be kaukės, – kalbėjo laikinai Tauragės krašto muziejui „Santaka“ vadovaujantis Darius Kiniulis.

Tokių gausių ekskursijų muziejuje greitai nepamatysime. Reginos Genienės nuotrauka

Direktorius pasakojo, kad į muziejų užėjus dviem lankytojams, kitus du įleistų tik kiek vėliau, kad šie nesusitiktų koridoriuose, galėtų ramiai apžiūrėti skirtingas ekspozicijas. Tokiu būdu būtų išlaikytas saugus atstumas ir užtikrinti 10 kv. m ploto.

– Žmonės dabar tikrai į muziejus nesiveržia, jau prieš karantiną buvo sumažėjęs lankytojų srautas. Užsieniečių išvis beveik neliko, kai valstybės užvėrė savo sienas. Mokinių ekskursijos taip pat nevyksta jau kuris laikas. Tačiau muziejininkai tikrai turi ką veikti – metų pabaiga, tai reikia užbaigti anksčiau pradėtus projektus, – patikino muziejaus vadovas.

Lankytojų numatytu laiku lauks ir Skaudvilės muziejus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą