fbpx

Laukia trys dienos be karšto vandens

Dalintis:

Nuo šiandien Tauragės šilumos tinklai pradeda hidraulinius vamzdynų bandymus ir tris dienas gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo.

Prie daugiabučių namų laiptinių jau kabo įspėjimai apie tai, kad nuo rugpjūčio 3 iki 6 dienos nebus tiekiamas karštas vanduo. Numatomi vamzdynų bandymai.

Kaip informuoja UAB Tauragės šilumos tinklai direktorius Audrius Arcišauskas, karštas vanduo atjungtas jau nuo šiandienos ryto ir netrukus prasidės tikrinimo darbai.

– Kvartalinis tikrinimas įvyko kaip planuota. Kur numanėme, kad bus nesklandumų, ten jų ir buvo. Susitvarkėme ir dabar vykdysime hidraulinius bandymus magistralinėje linijoje. Planuojam per tris darbo dienas spėti. Taip pat per tas dienas turės Klaipėdoje patikrinti šilumos apskaitos prietaisą. Planas sudėliotas, tikimės, kad viskas taip ir vyks, – kalbėjo A.Arcišauskas.

Kol šilumos trasose vyksta bandymai, gyventojams rekomenduojama užsukti karšto vandens įvadines sklendes. Nes atsukus karšto vandens čiaupą, už tekantį šaltą vandenį teks sumokėti kaip už karštą.

 

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą