fbpx

Laukiantys vakcinos: „Skiepysimės, nes testai brangūs“

Dalintis:

Šiandien mobilusis vakcinavimo punktas, kuriame galima pasiskiepyti nuo koronaviruso be išankstinės registracijos, Tauragėje įsikūrė prie „Iki“ prekybos centro, Gedimino gatvėje. Tačiau eilėje stovintys pakalbinti žmonės tuo nesidžiaugė, tvirtino, kad atėjo skiepytis tik dėl darbo.

Tauragiškius prie „Iki“ prekybos centro skiepija Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro medikai. Anot jų, į akciją prie „Iki“ atsivežta 50 „Janssen“, taip pat „Pfizer“ vakcinų – šių bus, kiek reikės.

„Tauragės kurjerio“ pakalbinti eilėje stovėję žmonės nepanoro nei fotografuotis, nei pasisakyti vardų.

– Ne savo noru atėjom. Darbai verčia. Testuotis per brangu, – sakė specialiai dėl vakcinos į Tauragę atvykusi skaudviliškė.

Moteriai pritarė ir kiti stovėję eilėje:

– Per prievartą atėjom, kas norėjo, tas jau pasiskiepijo anksčiau.

Rusakalbė moteris taip pat tvirtino, kad skiepijasi, nes reikalauja darbdavys. Esą galėtų testuotis, bet testai labai brangūs, jos žiniomis, apie 70 eurų.

– Darbdavys privertė. Nėra pasirinkimo. Čia vadinasi laisva Lietuva. Gyvenime jokiomis ligomis nesirgę, dabar turim eiti problemų ieškoti, – rėžė eilės pradžioje stovėjęs pagyvenęs vyras.

Jis pridūrė, jog atėjo skiepytis ne dėl to, kad neužsikrėstų koronavirusu, vakcinos poveikio sveikatai teigė bijantis labiau nei viruso. Vyriškiui antrino greta stovėjusi moteris:

– Jei iki to neužsikrėtėm, neužsikrėstume ir toliau. Tiesiog neturime kito pasirinkimo. Išskyrus tai, kad galim rinktis pačią vakciną. Skiepysiuos su „Janssen“.

Statistikos departamentas informuoja, kad savaitgalį nuo COVID-19 mirė 2 rajono gyventojai.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą