Lauksargiškiai ieško kaip į vandenį dingusios paauglės (papildyta)

Dalintis:

Šiandien Lauksargių seniūnijos feisbuko paskyroje paskelbta apie dingusią 14-metę G.R. Jos ieško šeima, policija ir seniūnijos darbuotojai.

Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad vieną vakarą savo dukrai G.R. tėtis skambino ir su ja bendravo. 14-metė jam tvirtinusi, jog yra namuose.

– Tėtis su vyresniuoju sūnumi dirba pas ūkininką. Būdamas darbe jis dukrai skambino vakare, kalbėjosi. Bet grįžęs namo jos nerado – durys buvo užrakintos, o kur dukra – neaišku. Spėjame, kad ji kur nors pas draugų. Viliamės, jog nieko rimčiau nebus nutikę, – pasakojo seniūnas.

Policijos pareigūnus apie mergaitės dingimą šiandien ryte informavo socialinė darbuotoja. Nuo šeštadienio vakaro prapuolusios paauglės tėtis bandė ieškoti savo jėgomis visą savaitgalį. Seniūno M.Giačo teigimu, kol kas netoli Šakių kaimo gyvenančios merginos ieškoma per jos draugus ir pažįstamus.

Paiešką pradėję policijos pareigūnai jauną mergaitę rado per kelias valandas. Ji grąžinta namo. Pirminiais duomenimis, paauglė viešėjo pas draugus Tauragėje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą