fbpx

Lauksargius netrukus puoš rožynas

Dalintis:

Vakar Lauksargių kaime susirinko nedidelis būrelis žmonių, pasiruošęs rimtam darbui. Suplanuota gyvenvietę papuošti spalvingais rožių žiedais. Sodinimo laukia jau 80 nupirktų krūmelių.

Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas „Tauragės kurjeriui“ pasakojo jau kuris laikas su bendruomene planavęs sodinti rožyną. O kai savivaldybė skyrė tam lėšų, nieko nelaukiant pradėti darbai.

– Dar tik pradėjome darbus, reikia nemažai nuveikti. Kol kas tik duobes paruošėme. Labai pagelbėjo kasimo darbų įmonę turinti Rolandas Jucius, prisijungė dar bendruomenės narių, seniūnijos darbuotojai, – apie darbus kalbėjo M.Giačas, džiaugdamasis, kad rado progą ir baltą medinį užrašą „Lauksargiai“ ištraukti į dienos šviesą.

Seniūno teigimu, žemė pasirinktame skvere, netoli bažnyčios, rožėms nelabai tinkama. Todėl pirmadienį planuojama paruoštas duobes pripildyti juodžemiu ir jau tada bus galima įkurdinti rožes bei laukti pirmųjų žiedų.

Lauksargių seniūnijos nuotrauka

Lauksargių kaimo bendruomenės „Lauksargiškiai“ pirmininkė Elvyra Grombergienė vardijo, kad šiuo metu nupirkta 6 rūšių rožių – trijų skirtingų spalvų stambiažiedės ir tiek pat spalvų smulkiažiedžių.

– Padarė šešias apskritas duobes, kuriose ir sodinsime rožes. Vieno didelio ploto nenorėjome, manom, kad lengviau tvarkyti ir rožes prižiūrėti bus, kai keli mažesni ploteliai suformuoti. Skverelis netoli bažnyčios, matosi ir nuo pagrindinio kelio, – būsimais žiedais džiaugėsi bendruomenės pirmininkė.

Lauksargių seniūnijos nuotrauka

E.Grombergienė pasakojo, kad lauksargiškiai visi dirba išvien ir darbų į seniūnijos, bendruomenės ar kultūros namų neskirsto. Net renginių organizatorė pasiūlė savo pagalbą sodinant gėles. Belieka sulaukti prasiskleidžiant gausybės kvapnių žiedynų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą