fbpx

Laurus vokalistės skynė nuotoliniuose konkursuose

Dalintis:

Nors ir galiojo gausybė įvairių draudimų, prie pilnos salės žiūrovų ir įvairių konkursų pripratusios tauragiškės nesustojo. Visus karantino mėnesius uoliai filmavosi ir siuntė vaizdo medžiagą vokalo konkursų vertinimo komisijoms, skynė laurus. O šį savaitgalį pagaliau pateko ir ant tikros scenos.

Uždraudus viešuosius renginius, nežinioje kuriam laikui liko vokalistų konkursuose dalyvaujantys vaikai ir jų tėveliai – susiruošę ir suplanavę išvykimus, repetavę, turėjo visus planus atidėti neribotam laikui. Tačiau organizatoriai visoje Europoje dėjo pastangas ir prisitaikė prie susiklosčiusių aplinkybių. Kaip ir daugelis kitų, sukvietė vaikus į nuotoliniu būdu rengiamus konkursus. Balsingų atžalų tėveliai vaikus ruošė, filmavo ir siuntė vaizdo klipus vertinimo komisijoms. Tarp gausybės dalyvių iš įvairių šalių laureačių vardą viena po kitos pelnė tauragiškės mergaitės.

Viltės Kirstukaitės mama Lina Kirstukienė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad šiemet pavyko „nukeliauti“ į kur kas daugiau konkursų, nei įprastai. Jokia paslaptis – jei ne karantinas, tai fiziškai būtų sunku spėti į skirtingas šalis važiuoti. Pašnekovė atviravo, kad karantino metu dukra spėjo sudalyvauti net šešiuose konkursuose.

– Buvome suplanavę kelionę į Taliną kovo 14-ąją. Lagaminai sukrauti, viešbutis užsakytas, tačiau vakare prieš pat kelionę sulaukėme žinios, jog konkursas neįvyks, viskas atšaukiama, skelbiamas karantinas. Tad filmavome Viltę, atliekančią įvairias dainas, ir siuntėme vaizdo klipus į nuotoliniu būdu vykusius konkursus, – nauja patirtimi dalijosi L.Kirstukienė.

Taline vykusiame konkurse „Nauja karta“ dvi Viltės atliktos dainos iškovojo pirmąsias vietas. Ukrainos konkurse „Ukraina vienija pasaulį“ Viltė iškovojo Grand prix. Kiek vėliau vykusiuose „Ukrainos talentuose“ taip pat pelnė pirmąją vietą. Moldovos konkurse iškovojo pagrindinį prizą – kelionę į kitais metais Graikijoje vyksiantį konkursą. Dar nėra žinomi rezultatai iš Taline vykusio antrojo festivalio ir didžiulio konkurso „World vision“. Kol kas Viltė iš 700 dalyvių prasiskynė kelią į trečiąjį etapą.

Šiame konkurse jėgas bandė ir daugiau tauragiškių. Pasirodė sesės Aleksė bei Meidė Šlamaitės, Atėnė Kiliokaitytė, Atėnė Ravinkaitė, kurias moko Alina Dambrauskienė. Į trečią etapą patekti ir didžiulę konkurenciją įveikti pavyko Aleksei Šlamaitei.

– Turėjom galybę konkursų, stengiamės labai. Fiziškai gal tiek ir apvažiuotume, kiek įveikėme nuotoliniu būdu, tačiau būtų sunku finansiškai. Tad tuo atžvilgiu karantinas palengvino dalyvavimą, nereikia nei kelionės, nei viešbučių. Bet pagaliau jau laukia ir „gyvi“ konkursai, kuriuose daug jaudulio, draugų, palaikymo, – džiaugėsi dainuojančiomis dukromis Asta Šlamienė.

Praėjusį savaitgalį jau vyko gyvi pasirodymai „Muzikos talentų lygoje“ bei „Skambėk, Dzūkija“, kur tauragiškės skynė laurus jau būdamos ant scenos, o ne prieš vaizdo kameras.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą