Lenktynių mėgėjai antrą kartą kviečiami į Sungailiškius

Dalintis:

Sungailiškiuose nugriaudus V-ajam „Weekend Grand Race“ etapui, vairuotojai ir žiūrovai vėl kviečiami į šią trasą – kitą sekmadienį (spalio 18 d.) suplanuotas VI-asis etapas.

– Sulaukę gerų atsiliepimų iš dalyvių, patikinimo, kad trasa gera, nusprendėme varžybas vėl surengti Sungailiškiuose. Praėjusiame etape sulaukėme 9 tauragiškių komandų, – teigė varžybų organizatoriai.

Jau rašėme, kad Sungailiškių trasa pasirinkta dėl to, kad daugelis šių varžybų dalyvių itin gerai įsiminė Marijampolės trasą. Kone kiekvienas posūkis tapo gerai žinomas, todėl apsispręsta, jog dalyvius reikia pakviesti į dar neišbandytus posūkius.

– Ateinantį savaitgalį žiūrovai ir dalyviai gali laukti bekompromisės kovos, karštų įspūdžių, veiksmo ir aštrių momentų, – tvirtino jau VI-ojo varžybų „Weekend Grand Race“ organizatoriai.

Pastarajame etape dalyviai varžysis „Rytrama ir Dalius“ taurei laimėti. Bus skaičiuojami ir bendrosios metinės įskaitos taškai.

Primename, kad registruojamos komandos iš trijų narių, kurių bent viena turi būti moteris. Dalyviai kvalifikacinių važiavimų metu varžosi 15 minučių dėl geriausio rato įveikimo laiko. Finale komandos turės įveikti 55 ratus – vairuotojai keičiasi tik įveikę ne mažiau kaip 15 ratų. Varžomasi dviejose klasėse – iki 1,8 l ir virš 1,8 l.

Šių varžybų išskirtinumas tas, kad bet kurį lenktynėse dalyvavusį automobilį norintis gali nupirkti už 1000 eurų. Tai esą paskatina dalyvius į transporto priemones neinvestuoti didelių sumų ir sulygina galimybes trasoje. Anot varžybų organizatorių, V-ajame etape Sungailiškiuose buvo keli susidomėję, tačiau paskutinę akimirką pirkimo sandoriai taip ir neįvyko.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą