fbpx

Lenktynių prologe – pirmieji „stogai“

Dalintis:

Trečiadienio vakarą Tauragėje prasidėjo lietuviškuoju Dakaru vadinamos bekelės lenktynės „Autoaibė Lithuanian Baja – Perimetras“. Susipažinimas su dalyviais surengtas Tauragės hipodrome.

Jau pavakarę žiūrovai rinkosi stebėti unikalaus reginio – sportinių ir mėgėjų automobilių, motociklų, keturračių ir bagių pasirodymo.

66 komandos varžysis ir bekele, ir greičio ruožuose. Šiemet sulaukta rekordiškai daug dalyvių. Varžybų organizatoriai skelbia, kad tris dienas laukia rimtas išbandymas ne tik sportininkams, bet ir jų technikai. „Adventure“ klasėje važiuojantys sportininkai per 60 valandų turės įveikti veik 2000 kilometrų bekele aplink visą Lietuvą. „Sport“ klasėje važiuojantieji per tą patį laiką turės įveikti beveik 400 km sudėtingų ralio reido greičio ruožų skirtinguose Lietuvos regionuose.

Varžybose šiemet dalyvauja ir nemažai bekelės entuziastų iš Tauragės.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Tauragiškis Edmundas Mockus „Tauragės kurjeriui“ sakė:

– Tai pačios ilgiausios lenktynės Lietuvoje. Trasa driekiasi Lietuvos pasieniu ir atkartoja Lietuvos valstybės kontūrą. Tauragės ir Pagėgių savivaldybių teritorijoje bus keletas greičio ruožų, kurie išsiskiria greitomis bei techniškomis trasomis. Tikslias greičio ruožų vietas organizatoriai skelbs oficialiame tinklalapyje www.perimetras.lt ir feisbuko paskyroje.

Brolių Mockų ekipažas trasoje buvo palydėtas griausmingais žiūrovų aplodismentais, o aiktelėti privertė kauniečių vairuojamas „Hummer“. Prologo trasoje vyrai nesuvaldė galingo automobilio ir virto.

– Posūkis nepažymėtas, važiavome be legendos, skaudžiai buvo. Stiklas priekinis, kėbulas, veidrodėliai. Nieko, per naktį susitvarkome ir rytoj startuojame, – to, kas atsitiko, nesureikšmino lenktynininkas Aivaras Kavaliauskas.

Kauniečių ekipažas dalyvauja jau ketvirtose „Perimetro“ varžybose.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

– Pirmas toks skaudus virtimas. Iki šiol buvau atsitrenkęs tik į medį, – vertindamas sportinio automobilio nuostolius geros nuotaikos neprarado A.Kavaliauskas.

Šįryt, 6 val., duotas varžybų startas prie „Senojo Rambyno“ sodybos.

Dalintis:

Palikite komentarą