Liberalų sprendimu lošimo automatų salonui uždegta žalia šviesa

Dalintis:

Tarybos posėdyje valdančiojoje daugumoje esantys konservatoriai ir valstiečiai pasipriešino sprendimui leisti lošimo automatų salonui veiklą vykdyti naujose patalpose. Tačiau kolegų sprendimas liberalams įtakos neturėjo.

Tarybos sprendimo projekte buvo numatyta leisti šiuo metu viešbutyje „Tauragė“ veiklą vykdančiam lošimo automatų salonui persikelti į pastatą už laikinosios meno mokyklos. Pasak valstiečių ir žaliųjų frakcijos atstovo Kęstučio Balašaičio, rytiniame frakcijos posėdyje jie nutarė nepritarti tokiam sprendimui.

– Lošimai, kaip ir alkoholis, narkotikai, cigaretės – prie jų priprantama. Jeigu mūsų nebalsavimas padės bent kažkam apsispręsti neiti lošti, neįgyti dar tokios priklausomybės, jau bus gerai, – į kolegas kreipėsi tarybos narys K.Balašaitis.

Jam pritarė socialdemokratas Darius Petrošius. Politikas pažymėjo, kad lošimo namai turi išlaikyti atstumą ir nuo gydymo, ir nuo ugdymo įstaigų.

– Nesu kategoriškai nusistatęs, bet man nepatinka pagudravimai. Pirmas – šiuo metu šalia vyksta ugdymo veikla, tiesiogiai tame pačiame kieme. O kai sakoma, kad pastatas yra ne ugdymo įstaigos, tai kodėl tada jame savivaldybė vykdo ugdomąją veiklą? O antra, aš nepasitikiu metrais, kurie čia yra. Mano akiai, čia yra pagudrauta ir matuota ne nuo to kampo, – tarybos nariams kalbėjo politikas ir verslininkas.

Darius Petrošius paviešino, kad pats specialiu prietaisu išmatavo atstumą nuo būsimojo lošimo automatų salono iki Tauragės pilies tvoros. Pilyje įsikūrusi švietimo įstaiga. Pasak D.Petrošiaus, įrenginys rodė mažiau nei 100 metrų.

– Siūlau šį sprendimo projektą atmesti dėl išsakytų argumentų. Mano nuomone, turėtume keisti tarybos sprendimą, kuriuo nustatomi atstumai nuo lošimo įstaigų, – pasisakiusiems tarybos nariams pritarė konservatorius Raimondas Matemaitis.

Vienintelis liberalų atstovas Mindaugas Lukošaitis išsakė palaikymą sprendimui motyvuodamas, kad draudimai priklausomybių atsisakyti nepadės. Į pirmą kartą į tarybą išrinkto politiko raginimą balsuoti „Už“ valdančiosios koalicijos partneris K.Balašaitis atsakė, kad bet kokiems sprendimams priimti rajono taryboje pakanka vien Liberalų sąjūdžiui priklausančių politikų balsų.

11 balsų „Už“ sprendimas priimtas ir lošimo automatų salonui leista persikelti į patalpas prie laikinojo Tauragės meno mokyklos pastato. Konservatoriai balsavo „Prieš“, o septyni tarybos nariai balsavime nedalyvavo.

Mega Millions results

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą