fbpx

Lietuvos Baja „Perimetras“ čempionate tauragiškiai Mockai – treti

Dalintis:

Nors ir ne visi planuoti Baja „Perimetro“ etapai įvyko, čempionatas buvo turiningas ir pagaliau susumuoti jo rezultatai. Sport klasėje neblogai sekėsi tauragiškiams broliams Vaidui ir Edmundui Mockams, pelniusiems bronzą.

Kaip skelbia naujienų portalas 15min.lt, visuose suplanuotuose etapuose sudalyvauti galėjo tik „Adventure“ klasės sportininkai, o „Sport“, SxS bei ATV sportininkai jėgas išmėgino tik trijuose etapuose. Dar mažiau – vos dviejuose etapuose važiavo enduro motociklais lenktyniaujantys sportininkai. Paskutinysis čempionato etapas buvo numatytas visai netoli – Smalininkuose, tačiau atšauktas dėl pandemijos ir paskelbto antrojo karantino.

„Adventure“ klasėje rungėsi per 40 ekipažų. Susumavus visų etapų rezultatus nugalėtojais tapo Egidijus ir Andrius Puidokai.

„Sport“ klasėje vyko rimta kova tarp dalyvių. Lietuviškame Dakare paruoštais automobiliais besirungę sportininkai dalyvavo trijuose etapuose, po kurių nugalėtojais paskelbtas Vaidoto Paškevičiaus ir Gyčio Gaspariūno duetas. Jie laimėjo visus tris etapus. Antrąją vietą pelnė Justinas Putys su Valdemaru Milaševskiu, o trečioji vieta šioje klasėje teko labai nedaug atsilikę tauragiškiai Vaidotas ir Edmundas Mockai.

SxS klasėje laimėtojais paskelbtas Daliaus Olechnavičiaus ir Aido Bubino ekipažas. Jie net šimtu taškų pirmavo, už nugaros palikdami antrosios vietos prizininkus Arūną ir Edgarą Simanavičius.

Vos po dviejų čempionato etapų teko skaičiuoti metinius Enduro klasės motociklų rezultatus. Nugalėtoju šioje klasėje paskelbtas Andrius Liškus. O ATV klasėje po trijų nuvažiuotų etapų laimėtojo taurę gaus Romualdas Karužis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą