Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai vadovaus Kęstutis Šetkus

Dalintis:

Aplinkos ministerija skelbia, kad jau nuo šiandien Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai vadovauja Kęstutis Šetkus. Prieš tai jis dirbo Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėju.

Keturiasdešimtmetis Kęstutis Šetkus jau turi nemažą vadovavimo patirtį. Pranešime spaudai teigiama, kad iki kovo mėnesio jis buvo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius, dar prieš tai vadovavo Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacijai, Lietuvos inovacijų centrui.

Iš Tauragės kilęs naujasis LHMT vadovas yra gerai žinomas kaip inovacijų ekspertas. Jam po studijų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete 2015 m. suteiktas inovacijų ir technologijų perdavimo magistro laipsnis, o 2005 m. po studijų Vilniaus universitete –  sociologijos magistro laipsnis. Baigęs studijuoti dirbo lektoriumi Vytauto Didžiojo universitete, Vilniaus ir Utenos kolegijose.

Pradėdamas vadovauti LHMT, Kęstutis Šetkus svarbiausiu savo uždaviniu laiko gerinti įstaigos paslaugų vartotojams kokybę ir prieinamumą, atnaujinti veiklos procesus.

LHMT direktoriaus pareigoms jis priimtas penkerių metų kadencijai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą