Lietuvos policijos mokyklos absolventai užtikrinti dėl darbo vietos

Dalintis:

Besibaigiant mokslo metams, imama dairytis išsvajotos studijų vietos, kur norėtųsi mokytis, įgyti profesinių žinių. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad naujų studentų laukia ir Lietuvos policijos mokykla.

Turbūt kiekvienas supranta, kad policininko darbe gausu įdomių, kartais ir sudėtingų situacijų. Tačiau tai tikrai nėra tas darbas, kuriame būtų rutina. Lietuvos policijos mokykla informuoja, kad pareigūnų mokymai trunka vienerius metus, per kuriuos lavinami ne tik profesiniai ginklų ir specialiųjų priemonių panaudojimo įgūdžiai, bet taip pat mokomasis vairuoti automobilį ekstremaliomis sąlygomis, dirbama su moderniomis technologijomis bei įranga.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas tikina, kad policijos mokyklą baigę pareigūnai dėl darbo vietos yra užtikrinti. Vien Tauragės rajone šiuo metu reikalingi penki pirmosios grandies pareigūnai, reaguojantys į iškvietimus, dirbantys areštinėje ar budėjimo dalyje.

Lietuvos policijos mokyklos tvirtinimu, besimokantieji gaus ir stipendiją. Dokumentus iki birželio 26 dienos galima teikti interneto puslapyje www.stokipolicija.lt arba el. paštu priemimas@policija.lt.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą