fbpx

Ligoninėje planuojama atnaujinti dalį planinių paslaugų

Dalintis:

Koronavirusu serga 16 Tauragės medikų – du iš Tauragės pirminio sveikatos priežiūros centro ir 14 iš Tauragės ligoninės. Ligoninės vadovo teigimu, gerokai sumažėjo besiregistruojančių išsitirti mobiliame punkte.

Tauragės rajono Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro, vadovaujamo Tomo Raulinavičiaus, nuotoliniame posėdyje šiandien gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovai pateikė duomenis apie praėjusią savaitę. Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Donatas Petrošius dėstė, kad per praėjusią savaitę karščiavimo klinikoje buvo ištirtas 41 pacientas. 18-ai jų nustatytas susirgimas koronavirusu. Taip pat patikrinta 18 įstaigos darbuotojų: dviem nustatytas susirgimas, o vienas yra saviizoliacijoje.

Tauragės ligoninei vadovaujantis Liutauras Indriuška patikino, kad pastaruoju metu gerokai sumažėjo besiregistruojančių vizitui mobiliame punkte.

– Kritęs žmonių apsilankymas, užpildo tik pusę pamainos. <…> Praėjusią savaitę dirbome visas 7 dienas po vieną pamainą ir to pakako. Dabar nei vakar, nei šiandien pamaina neužsipildė. Manau, bus galima retinti darbą ir gal savaitgaliais nebedirbti, – dėstė L.Indriuška.

Ligoninės vadovas patikslino, kad pirmąją metų savaitę mobiliame tyrimų punkte apsilankė 267 žmonės, iš kurių didžioji dauguma – Tauragės rajono gyventojai. Taip pat atskleidė, kad praėjusią savaitę patikrinti 20 ligoninės darbuotojų ir nustatyti 5 susirgimai COVID-19. Iš viso 15 ligoninės darbuotojų turi nedarbingumą – 14 serga koronavirusu, o vienas yra saviizoliacijoje. Koronaviruso testai atlikti ir 15-ai ligoninės pacientų, iš kurių – 6 teigiami. L.Indriuška susirinkusiems sakė, kad iš viso ligoninėje guli 38 COVID-19 sergantys pacientai. Iš jų 7 yra gydomi Slaugos, palaikomojo gydymo ir paliatyviosios pagalbos skyriuje.

– Jau galėtume vieną skyrių palikti sergantiems koronavirusu ir aktyviau teikti kitas planines paslaugas. Pagal planą, nuo ateinančio pirmadienio turėtų būti teikiamos chirurgijos, traumatologijos paslaugos. Psichiatrijos paslaugos liks sustabdytos, – sakė Tauragės ligoninės direktorius.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą