fbpx

Liūtis Tauragėje: po viaduku įstrigo automobilis

Dalintis:

Šįryt Tauragę skalaujantis smarkus lietus pridarė nemažai bėdų: gyventojai pranešinėjo apie tvinstančius rūsius, gatvėse vos ne plaukė automobiliai, o Gedimino gatvėje po viaduku viena transporto priemonė liko apsemta.

Didieji karščiai šįryt prišaukė smarkią liūtį su žaibais ir perkūnija. Pasipylęs lietus užtvindė gatves – vanduo nespėjo nutekėti į lietaus surinkimo šulinius. Patvino ir Vytauto gatvė ties įsukimu į „Tauragės“ viešbučio aikštelę – pastarojoje nuslūgus vandeniui buvo matyti pamesti automobilių numeriai.

Ryte 8.14 val. pagalbos šauksmas ugniagesius-gelbėtojus pasiekė iš Bernotiškės gatvėje įsikūrusios „Norfos“. Parduotuvės darbuotoja pranešė, kad vidun veržiasi vanduo ir semia prekes. Atskubėję ugniagesiai sutvarkė lietvamzdį.

Tradiciškai didžiulė bala susikaupė ir Prezidento gatvėje, prie Tauragės ligoninės Slaugos skyriaus (buvę Gimdymo namai). Netikėta, bet ir ten žurnalistai pastebėjo pamestus automobilio numerius.

Bene rimčiausia situacija susidarė Gedimino gatvėje po viaduku. Didžiulė bala išgąsdino daugumą lengvųjų automobilių vairuotojų, kurie apsisuko prie degalinės, kitoje balos pusėje apsisukinėjo ties sankryžos su Gaurės gatve. Tačiau „Citroen“ markės automobilis vis dėl to įstrigo kone pačiame viduryje – buvo matyti praviras automobilio langas, vanduo transporto priemonės salone bei vaikiška kėdutė. Mašina buvo likusi be vairuotojo, o aplink stoviniavę vyrai svarstė, kad taip apsemta mašina bebus tinkama tik metalo laužui. Per milžinišką pelkę pravažiuoti rizikavo tik traktoriai ir sunkvežimiai – pastariesiems važiuojant „Citroen“ siūbavo mėtomas bangų.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus šiuo metu atostogauja, tačiau atsiliepęs į žurnalistės skambutį neslėpė sulaukiantis galybės skambučių iš miesto gyventojų. Dauguma skundžiasi patvinusiais rūsiais. Tik štai pagalbos dėl stichijos sulaukti nepavyks – gelbėtis teks patiems.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą