Lomių vaikų dienos centras rado išeitį – bendrauja nuotoliniu būdu

Dalintis:

Šalį užliejus koronaviruso bangai, teko ieškoti naujų būdų, kaip bendrauti su vaikų dienos centro ugdytiniais, kurie buvo įpratę kasdien po pietų rinktis bibliotekoje ir ką nors naudingo nuveikti. Pagalvojome: jei mokyklos su mokiniais bendrauja nuotoliniu būdu, gal ir dienos centro vaikai tokiu būdu galėtų „susitikti“. Socialiniame tinkle buvo sukurta paskyros grupė, kurioje vaikai dabar sėkmingai bendrauja: piešia, rašo įspūdžius, filmuoja, fotografuoja ir nuotoliniu būdu visa medžiaga dalijasi su grupės nariais.

Nuotoliniu būdu buvo paminėta Gandro diena. Vaikai filmavo prie namų į gimtinę parskridusius gandrus, piešė, fotografavo, dalijosi įspūdžiais, kaip jaučiasi pirmą kartą pamatę parskridusį gandrą.  Virtualioje erdvėje stebėjo vieni kitų veiklą. Vaikams ypač patiko diena „Aš – virtuvės šefas (-ė)“. Namų virtuvėse vaikai, padedami namiškių, kepė įvairius kepinius, fotografavo darbo eigą, dalijosi patirtimi. Visos dienos darbai buvo aptarti nuotoliniu būdu.

Ypatingai buvo paminėta tarptautinė Teatro diena. Vadovė Lolita Užkurienė pasiūlė vaikams pasigaminti kaukes, improvizuoti, suvaidinti pamėgtos pasakos personažą. Idėja buvo linksma ir sėkmingai įgyvendinta.

Veikla nuotoliniu būdu pasiteisino. Numatytos velykinės užduotys, kurių metu ugdytiniai margins margučius, nuotoliniu būdu savo kūrinius viešins, dalinsis įspūdžiais, aptars darbo rezultatus.

Parengė: Gintarė Pavalkytė-Vasiliauskienė, Lomų vaikų dienos centro koordinatorė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą