Mariačių temperamentas stebino tauragiškius

Dalintis:

Vakar Tauragėje, Pilies kiemelyje susirinkęs gausus žiūrovų būrys scenoje išvydo Amerikos Latin Grammy laureates „Flor de Toloache“ – temperamentingas mariačių žanro atlikėjas.

Kasmetinis kraštiečio solisto Liudo Mikalausko organizuojamas Tauragės muzikos festivalis prasidėjo jau XII-ąjį kartą. Kaip visada, suplanuota festivalio programa stebina išradingumu, atrandant ir į Tauragę pakviečiant netikėtus, skirtingų žanrų profesionalius muzikos atlikėjus.

Festivalio atidarymas trečiadienio vakarą vyko ypač ugningai – ant scenos pakviestos keturios ryškiais sceniniais rūbais vilkinčios ir temperamentingą muziką atliekančios „Flor de Toloache“ merginos. Ši grupė – pirmoji Niujorko istorijoje ir viena geriausių pasaulyje moterų mariačių grupė. Skelbiama, kad su merginomis dirbo prodiuseris Rafa Sardina, kuris paprastai dirba su tokiomis žvaigždėmis, kaip Lady Gaga, Camila Cabello.

Scenoje pasirodžiusios „Flor de Toloache“ atliko tradicines, tačiau lietuvio ausiai egzotiškai skambančias meksikietiškas melodijas. Ypatingų žiūrovų emocijų sulaukė ir kvietimas pasimokyti skirtingų, meksikiečių muzikai būdingų šauksmų. Pilnutėlis Pilies kiemelis nestokojo juoko ir plojimų.

Plačiau apie festivalį ir jo programą skaitykite čia.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą