fbpx

Maršrutų į didmiesčius bus mažiau

Dalintis:

Penktadienį vykusiame Tauragės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje prabilta apie autobusų maršrutų į šalies didmiesčius mažinimą, mat keleivių srautai stipriai sumažėjo.

Kaip Tauragės ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą informavo Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius, sumažėjo apie 70 procentų keleivių, važiuojančių tolimojo susisiekimo maršrutais.

– Norėtume dalį tolimojo susiekimo maršrutų stabdyti. Jau yra kreiptasi į Lietuvos transporto saugos administraciją dėl dalies maršrutų nutraukimo. Atsakymą turėsime tik po savaitės, kadangi dabar dar nėra paruošti teisės aktai, – sakė Tauragės autobusų parko vadovas.

R.Martinavičius kol kas įvardijo keturis maršrutus, kurių ketinama atsisakyti po savaitės: 4.30 val. maršruto į Vilnių, 5.30 val. maršruto į Kauną, 5.20 ir 7.05 val. maršruto į Klaipėdą bei 14.25 val. maršruto į Kauną penktadieniais ir sekmadieniais.

Pasak Tauragės autobusų parko vadovo, vietinio susisiekimo maršrutais keleivių srautas sumažėjęs nežymiai. Rajone maršrutai nesikeis, kol mokyklos vykdo savo veiklą.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą