Meras paskelbė: 5-8 klasių moksleiviai grįžta į mokyklas

Dalintis:

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas savo feisbuko paskyroje ką tik išplatino pranešimą, kuriame informavo, jog nuo gegužės 10 dienos 5-8 klasių mokiniai grįžta į mokyklas. Ugdymas bus tęsiamas mišriu būdu.

„Neabejoju, kad kiekvienas iš mūsų norime kuo greičiau sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą. Atsižvelgiant į visą surinktą informaciją, epidemiologinę situaciją, tėvų, mokinių, mokyklos vadovų ir psichologų nuomones priėmėme kompromisinį sprendimą dėl mokinių grįžimo į mokyklas. Nuspręsta, kad nuo gegužės 10 d. 5-8 klasių mokiniai grįžta į mokyklas ir mokysis mišriu būdu, o 9-11 klasių mokiniai mokslo metus užbaigs nuotoliniu būdu“, – dėsto meras D.Kaminskas.

Savo pranešime meras tvirtina, kad bus vykdoma profilaktinė patikra kaupinių arba paviršių testavimo metodais kartą per savaitę, bet testavimo vengiantys tėvai galės neduoti sutikimo ir jų vaikas testuojamas nebus.

Mero teigimu, būtent 5-8 klases į mokyklos suolus grąžinti nuspręsta dėl to, kad jie turi mažiausiai galimybių socializuotis su bendraamžiais. Be to, negrąžinant 9-11 klasių į mokyklas viliamasi apsaugoti egzaminams besiruošiančius abiturientus.

„Jau praėjo daugiau kaip mėnuo nuo to laiko, kai į ugdymo įstaigas grįžo pradinukai, kurie nėra testuojami. Drastiškų pasikeitimų užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičiuje rajone nebuvo, todėl matome, kad vaikų grįžimas į mokyklas tikrai nėra pagrindinis faktorius dėl ligos plitimo“, – skelbia meras, primindamas, kad daugiau kaip 60 proc. pedagogų jau vakcinuoti pirmąja vakcinos nuo koronaviruso doze.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą