fbpx

Miestas pasipuoš našlaičių žiedais

Dalintis:

Šeštadienį Tauragės miesto centre pradėtos sodinti našlaitės. Gėlėmis ir šiemet miestą aprūpino konkursą vėl laimėjusi Saulyčio Steponaičio įmonė iš Aukštupių kaimo. Šiemet seniūnija turėjo prašymą tiekėjams – užaugintas gėles pasodinti, nes dėl karantino nedirba ir visuomenei naudingus darbus atliekantys žmonės.

Našlaitės šeštadienį susodintos Atgimimo aikštėje prie fontano ir prie savivaldybės administracijos pastato. Iš viso mieste jų bus pasodinta apie 6500.

Pasak Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, šiais metais gėlėms įsigyti skirta 11 400 eurų. Gėlių komponavimu mieste rūpinasi Tauragės seniūnijos apželdinimo specialistė Viktorija Budrienė.

Našlaitės bus pasodintos prie evangelikų-liuteronų ir katalikų bažnyčių, Vasario 16-osios gatvėje, Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvėse.

Nužydėjus našlaitėms bus sodinamos kitos gėlės.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nurodymu nuo balandžio pirmos darbų nebegali dirbti žmonės gaunantys pašalpas, tai yra atliekantys visuomenei naudingus darbus, todėl seniūnijai teko prašyti, kad užaugintas gėles pasodintų patys tiekėjai.

– Tai labai apsunkino mūsų darbą. Bet negalime augintojams pasakyti, kad našlaičių nebepirksime, nes neturime, kas jas pasodina. Už pasodintą našlaitę tiekėjams mokėsime po 10 ct. Dėl pagalbininkų stokos mieste bus sunkiau palaikyti tvarką. Atsiprašome gyventojų, bet kol kas turime tik vieną seniūnijos darbininką – vairuotoją. O kasdien ateidavo apie 10-12 vyrų, 8 moterys. Mėnesio pradžioje daugiau, kitomis dienomis mažiau, bet turėdavome pagalbą. Teks samdyti, bet tai bus nemenkos išlaidos, – išklojo miesto seniūnas.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą