fbpx

Miesto šventė: koncertus keičia kino filmai

Dalintis:

Jau šiandien tauragiškiai ir miesto svečiai galės džiaugtis galimybe dalyvauti Tauragės miesto šventėje. Tikimasi, kad ir kukliau, bet paminėti miesto 513-ąjį gimtadienį. Bus demonstruojami kino filmai, tačiau svarbu atminti, kad į juos būtina išankstinė registracija. O sekmadienį vyks ir pirmosios draugiškos futbolo rungtynės.

Tauragės miesto šventei skirti kino filmai bus pradedami demonstruoti jau 11 val. Šventišką dieną pradės animaciniai filmai „Šuniškas pokštas“ (11 val.) ir „Baltoji iltis“ (14 val.). Vakare bus rodoma komedija „Mažulė Džeksi“ (17 val.) ir kriminalinis filmas „Ištraukti peiliai“ (20 val.), o siaubo filmų mėgėjai galės mėgautis „Šėtono vaikas 2“ (23 val.) seansu.

Koncertinę programą pasiūlys ir Tauragės kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai. Pranešama, kad nuo pat 11 val. prie Kultūros rūmų būriuosis šokėjai ir dainininkai. Savo programas pristatys net aštuoni meno mėgėjų kolektyvai. Bus galima aplankyti Gabriel Vuljev parodą, pasigėrėti prie Kultūros centro sukurta menine instaliacija.

Jau pastatyta Jono Viktoro Kalvano parke atidarymo laukia tauragiškio, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Regimanto Midvikio skulptūra „Sėkmės deivė“. Jos atidengimo ceremonija įvyks jau šiandien, 13 val.

Tauragės rajono taryba priėmė sprendimą Tauragės garbės pilietės vardą suteikti menininkei Juzefai Bružienei. Jau įprasta, kad tokia proga regalijos įteikiamos iškilmingo renginio metu. Šiandien 15 val. Tauragės pilies menėse bus šios menininkės pagerbimas ir regalijų įteikimas.

Šiemet po visą pasaulį plintanti pandemija įnešė įvairių pokyčių. Nenuostabu, kad ir Tauragės miesto šventės metu bus išnaudota ir virtuali erdvė. Dar vakar pradėjo veikti B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kieme pradėjo veikti „Roko skaitykla“. Joje galima klausytis vinilinių plokštelių bei apžiūrėti eksponatus iš Klaipėdos I.Simonaitytės viešosios bibliotekos fondų. Taip pat vyksta virtuali viktorina, kurioje galima pasitikrinti žinias apie Tauragės apylinkes. O šiandien lygiai vidurdienį  Youtube kanalu bus transliuojamas Batuoto katino lėlių teatro sveikinimas miestui ir spektaklis „Raganiukė arba yra kaip yra…“ Nuorodą į transliaciją bus galima rasti B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos feisbuko puslapyje.

Įdomu ir tai, kad tauragiškiai šįkart raginami parsisiųsti į savo išmaniuosius telefonus programėlę „Walk15“. Kiekvienas programėlės turėtojas raginamas iki rugsėjo 1-osios prisidėti prie tikslo – visiems kartu apeiti planetą 30 kartų. Pasaulinės iniciatyvos tikslas – sumažinti pasaulio taršą bei pasodinti dar daugiau medžių. Startą Tauragėje duos rajono meras, pasodindamas medelį. Parsisiuntusieji programėlę ras joje ir Tauragės rajone populiariausius ir mėgstamiausius maršrutus. 12 val. iškilmingai startuos 30 pirmųjų žygeivių.

Po smagios šventės, sekmadienį futbolas grįš į Tauragę. Dirbtinės dangos stadione 12 val. vyks draugiškos rungtynės tarp Tauragės „Tauro“ ir Gargždų „Bangos“ komandų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą